“Csodás kilátás én hangulat!”

Városliget Café & Restaurant 1895
Konyha: Magyar, Kávéház
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Késő éjszakai, Reggeli, Vacsora, Házhoz szállítás, Foglalások
Környék: Városliget
Leírás: Budapest's romantic, where past and present meet in harmony!
Értékelés időpontja: 2018. február 27.

Párommal voltunk egy vasárnapi ebéden az étteremben, Gulyás levest ettünk amilyet még talán nem is ettem életemben. Brutál finom volt. Kiszolgálásért és odafigyelésért külön köszönet Ádámnak. A DC-s öv pedig külön aratott :D

Köszönet neki: forthemucicworld
Hargitai D, a Városliget Café & Restaurant 1895 alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 28.

Kedves Vendégünk!

Örülünk, hogy minket választott és miénk a megtiszteltetés, hogy egy jó élményben lehetett része nálunk.
Éttermünknek megtiszteltetés, hogy minket választott, reméljük legközelebbi látogatásakor is legalább ennyire elégedett lesz.

Értékelés időpontja: 2018. február 26. mobiltelefonon

A férjemmel és a lányommal ebédeltünk itt, nem elöszőr.
A Gulyásleves ismét finom volt és a kihagyhatatlan pisztáciás torta mennyei ízeket csalt a számba.
Nagyon finom, mindig eszem ha itt járok.
Köszönjük a kedves kiszolgálást Mariannak!
Viszlát legközelebb!

Anita

Köszönet neki: Anita197610
Hargitai D, a Városliget Café & Restaurant 1895 alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 27.

Kedves Vendégünk!

Nagyon örülünk, hogy vendégül láthattuk a Városliget Caféban és örülünk, hogy pozitív élményekkel távoztak tőlünk.ű
Reméljük legközelebb is vendégül láthatjuk, éttermünk tárt karokkal várja Önt.

Értékelés időpontja: 2018. február 25. mobiltelefonon

Az ételek és a kiszolgálás feledtette ezt a vasárnapi fogcsikorgató hideget.
Ritkán eszem levest , de ma a sütőtökleves mellett döntöttem ami nagyon ízletes volt.
Kevés helyen készítik ilyen jól el a Ropogós kacsát , pont amilyennek szeretem.
Köszönjük a kiszolgálást Mariannak.
Ismét jól éreztük magunkat nálatok !
Köszönjük !

Köszönet neki: pengeb2016
Hargitai D, a Városliget Café & Restaurant 1895 alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 26.

Kedves Vendégünk!

Nagyon köszönjük, hogy ellátogattak a Városliget Caféba, külön hálásak vagyunk az értékelésért!
Őszintén reméljük, hogy hamarosan újra viszontláthatjuk Önöket éttermünkben!

A Városliget Café & Restaurant 1895 csapata

Értékelés időpontja: 2018. február 24.

Nagyon finomak voltak az elfogyasztott ételek, remek kilátással.
Külön köszönet Zsuzsinak a kiszolgálásért, nagyon kedves és segítőkész volt.

Köszönet neki: szakacsevi79

Kedves Vendégünk!

Kedves szavaiért hálásak vagyunk, örömmel tölt el minket, hogy elégedett
Reméljük, hamarosan viszontlátjuk!

A Városliget Café & Restaurant 1895 csapata

Értékelés időpontja: 2018. február 16.

Valentin napon Márk és Zoltán pincérünk nagyon készséges és udvarias felszolgálást nyújtottak, a hangulat is alkalomhoz illő volt. Az ételek is kifogástalanok voltak. A gondolat-ébresztő beszélgetések még különlegesebbé tették az estét. Különleges volt a hibiszkuszos pezsgő.

Köszönet neki: Connector755805
Hargitai D, a Városliget Café & Restaurant 1895 alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 19.

Kedves Vendégünk!

Kedves szavaiért hálásak vagyunk, örömmel tölt el minket, hogy elégedett vendégeink közé sorolhatjuk Önöket.
Kérjük, amennyiben teheti, látogasson el mihamarabb újból hozzánk, hogy ismét felejthetetlen élményt biztosíthassunk Önnek!

A Városliget Café & Restaurant 1895 csapata

A következőt megtekintő utazók: Városliget Café & Restaurant 1895 ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Városliget Café & Restaurant 1895? Ossza meg benyomásait!