“Kellemes hely”

Istanbul Kebab & Grill - török étterem
Konyha: Török
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai
Leírás: Az éttermünk 2012 évben nyílt meg 160m2-en két klímatizált helységgel, terasszal, mely 120 férőhelyes. Exkluzív stílusával a török kultúra hangulatát nyújtja. Nem csak a hangulatában, hanem a vendéglátásban is követjük a török kultúra hagyományait, jellegzetes menüinkkel, teánkkal, gyors és kedves kiszolgálásunkkal. Nálunk első a vendég, arra törekszünk, hogy jóllakottan, elégedetten lássuk távozni üzletünkből, hogy visszatérő vendégként újból kiszolgálhassuk, és szeretnénk hogy szívesen ajánljon minket másoknak is. Amiket éttermünk mindig szem előtt tart: - Mindig friss és ízletes ételek legyenek - Gyors legyen a kiszolgálás (néhány perc alatt) - Óriási adagokat adjunk - Nagy és változatos választék legyen - Tiszta, elegáns környezet legyen mindig
Értékelés időpontja: 2017. május 2. mobiltelefonon

Gyros pita és tálat fogyasztottunk,nagyon finom volt.
A terasz nyugodt és szép környezetben van.
Ayran-t ( joghurt ital) viszont hiányoltuk.

Köszönet neki: Go707990

Értékelés időpontja: 2016. november 11. mobiltelefonon

Gyakran járunk ebbe a török étterembe baráti társasággal vagy családdal. Itt mindig sokféle, friss étel közül választhatunk, még soha nem ért csalódás. A saláták isteniek, a padlizsánkrém mennyei.
A kedvencem mégis a brokkolival töltött csirkemell, bulgurral, csípős salátával (sajnos ennek a nevét nem tudom) és egy pár darab falafellel.
Ha a belvárosban jártok és megéheztek, akkor ajánlom kipróbálására ezt az éttermet.

Köszönet neki: Zsuzsi S
Értékelés időpontja: 2016. október 8. mobiltelefonon

Szerintem a legjobb gyros Budapesten. Ráadásul a kiszolgálás is gyors és udvarias. Abszolút kedvenc!

Köszönet neki: EmeseT35
Értékelés időpontja: 2016. június 12. mobiltelefonon

Itt lehet kapni a legjobb gyrost! Ennél jobb gyrost még sose ettem! Állandó vendégei vagyunk a helynek! Rendes kiszolgálás! Már csak annyit kérdeznek: A szokásost? :D Kellemes, hangulatos, jó árak! Kedves személyzet! Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: FrakyVR6
Értékelés időpontja: 2016. május 14.

Többször ebédeltem már itt. A sült hal egészen kiváló. Finom a sült kacsacomb és a borjú is. A hasáb burgonya nem valami mirelit ócskaság, hanem "házi". Szívesen járok ide!

Köszönet neki: HAttila60

A következőt megtekintő utazók: Istanbul Kebab & Grill - török étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Istanbul Kebab & Grill - török étterem? Ossza meg benyomásait!