“Gratulálok !!”

Istanbul Kebab & Grill - török étterem
Konyha: Török
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai
Leírás: Az éttermünk 2012 évben nyílt meg 160m2-en két klímatizált helységgel, terasszal, mely 120 férőhelyes. Exkluzív stílusával a török kultúra hangulatát nyújtja. Nem csak a hangulatában, hanem a vendéglátásban is követjük a török kultúra hagyományait, jellegzetes menüinkkel, teánkkal, gyors és kedves kiszolgálásunkkal. Nálunk első a vendég, arra törekszünk, hogy jóllakottan, elégedetten lássuk távozni üzletünkből, hogy visszatérő vendégként újból kiszolgálhassuk, és szeretnénk hogy szívesen ajánljon minket másoknak is. Amiket éttermünk mindig szem előtt tart: - Mindig friss és ízletes ételek legyenek - Gyors legyen a kiszolgálás (néhány perc alatt) - Óriási adagokat adjunk - Nagy és változatos választék legyen - Tiszta, elegáns környezet legyen mindig
Értékelés időpontja: 2017. július 7. mobiltelefonon

Tegnap este buli után eljöttünk gyroszozni a srácokkal !!! Nagyon kedves és gyors kiszolgálás !! Egy alacsony barna fiú csinálta a tálunkat ami idáig a legfinomabb volt !! Szép, gusztusos, forró friss hús volt a tálunkon!! Remélem legközelebb is ő csinálja!! :) Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet !!!!

Köszönet neki: Pathfinder719355

Értékelés időpontja: 2017. május 13. mobiltelefonon

Kedves és gyors kiszolgálás, nagy és ízletes adagok, kedvező áron. Talán az egytlen hibája, hogy kevés ülőhely van, ezért érdemes inkább elvitelre kérni. Csak ajánlani tudom, érdemes kipróbálni.

Köszönet neki: Storyteller688161
Értékelés időpontja: 2017. május 2. mobiltelefonon

Gyros pita és tálat fogyasztottunk,nagyon finom volt.
A terasz nyugodt és szép környezetben van.
Ayran-t ( joghurt ital) viszont hiányoltuk.

Köszönet neki: Go707990
Értékelés időpontja: 2016. november 11. mobiltelefonon

Gyakran járunk ebbe a török étterembe baráti társasággal vagy családdal. Itt mindig sokféle, friss étel közül választhatunk, még soha nem ért csalódás. A saláták isteniek, a padlizsánkrém mennyei.
A kedvencem mégis a brokkolival töltött csirkemell, bulgurral, csípős salátával (sajnos ennek a nevét nem tudom) és egy pár darab falafellel.
Ha a belvárosban jártok és megéheztek, akkor ajánlom kipróbálására ezt az éttermet.

Köszönet neki: Zsuzsi S
Értékelés időpontja: 2016. október 8. mobiltelefonon

Szerintem a legjobb gyros Budapesten. Ráadásul a kiszolgálás is gyors és udvarias. Abszolút kedvenc!

Köszönet neki: EmeseT35

A következőt megtekintő utazók: Istanbul Kebab & Grill - török étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Istanbul Kebab & Grill - török étterem? Ossza meg benyomásait!