“Szülinapi ebéd”

Cayman Etterem es Pizzeria
Konyha: Magyar, Nemzetközi
Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

Többször voltunk már ebben az étteremben, mindig számíthatunk a finom ételekre, ez a múlt szombaton sem volt másképp, amikor megehettem életem legfinomabb spenótos tagliatelle-ét. Desszertben számomra gyengék, de többi fogás mindig kifogástalan. Negatívum a zene.. legutóbb a legrosszabb house ment, amit valaha hallottam. Egy mediterrán jellegű étteremben szólhatna valami kellemes háttérzene, kis chill vagy pár hangszeres téma és az sem hangosan. Kifejezetten zavart.

Köszönet neki: 787angelikav

Értékelés időpontja: 2018. február 6. mobiltelefonon

A megrendelt ételek időben és remek szervízzel érkeztek, nemrég étlap módosítás történt így új ízek kipróbálására is lehetőségünk adódott. Cayman ragu leves ízletes volt. Az Oscár steak nem csak finom de szemet gyönyörködtető látvány volt , ahogy felszolgálták.
Legközelebb is jövünk!

Köszönet neki: Camper754196
Értékelés időpontja: 2018. január 2.

Előre leszögezem, hogy az éttermekben nem elhanyagolható részlet - az étel - minőségében és ízeiben sosem csalódtam itt, a gyenge pontszám nem ezért adódik. Az étterem konyhája tehát jó.

Bizonyára korábban kellett volna jeleznem már pár dolgot, amit csak most teszek meg. A rendelt pizzáknál először csak az volt furcsa, hogy rátettek egy százforintos szállítási díjat, még akkor is, ha csak két saroknyira kértem azt. Még ennél is furcsább volt, amikor bementem egy pizzáért elvitelre, és a dobozért szintén megvámoltak egy százasra. Nem szóltam egy suttyó futár miatt sem, aki minősíthetetlen módon és hangnemben szállította ki a pizzát, engem ide-oda rángatva egy nagy épületben, hogy az ebédemhez hozzájussak. Azt mondta, ő úgyis felmond még aznap, tehát gondoltam, ez biztosan elszigetelt eset volt, mert máskor gyorsan és zökkenőmentesen ment a szállítás.

Most azonban olyanba futottam bele, amit már nehezen tolerálok, és ezzel - visszatérve az üzletbe - szembesítettem is az egyik alkalmazottat, bár ő jelen sztoriban nem tehet semmiről. Négyfős családi vacsoránk volt, jó hangulatban, finom ételekkel. Már az furcsa volt a számlán, hogy a röviditalokat 2 centesre kértük, és ezeket a 4 cl-es ár kb. 70%-áért számolták fel. Olyat már hallottam, hogy egy fél adag ételre 70%-ot számolnak fel, de egy fele adag pálinkánál még nem. Még ez sem lett volna tragikus, de ma - én hülye - szerettem volna innen egy pizzát rendelni, amikor pont megtaláltam a vacsora számláját a tárcámban. A vacsoráért 19000 Ft-ot fizettem kártyával, és készpénzben adtam a borravalót, több mint 10%-ot. Most pedig azzal szembesültem, hogy a blokkon "Borravaló" (gondolom szervizdíj) néven már szerepel egy 2044 Ft-os tétel. Erre egy magára valamit is adó étterem úgy reagál, hogy az alkalmazott jelzi a jattolni kívánó vendégnek: már szerepel ilyen tétel, de köszönettel veszi, ha én még ezen felül is fizetek a szervizért, amire majd én eldöntöm, hogy így is oda akarom-e adni az összeget. Mert így 17000 forintnyi vacsoráért több mint 21.000 Ft-ot fizettem.
Ahogy az értékeléseket nézem, nem én voltam az egyetlen ezzel a problémával. Nem tudom, jó-e az étteremnek hosszú távon, hogy a mosolygós személyzet ilyen sunyi módon vág alá még a visszatérő vendégeknek is. Sajnos tőlem több pénzt nem látnak, az ide látogatóknak pedig azt javaslom, legyenek körültekintők, mert itt szó szerint minden forintért lehajolnak - kerüljön ez bármibe is.

3  Köszönet neki: koppanyigergely
Értékelés időpontja: 2017. november 8. mobiltelefonon

Szeretunk ebbe az etterembe jarni, mert kedvesek a felszolgalok, szepek az asztalok, a terites, kellemes hangulatu es meg a zene sem szol olyan hangosan, mint nehany helyen. A valasztek is elegendo es eddig barmit kivantunk meg az etlaprol, minden finom volt, sot meg olyat is megcsinalnak, ami nem feltetlen van rajta, de kulon kivansagkent jelezzuk.
En jo szivvel ajanlom mindenkinek :)

Köszönet neki: CsillaJ32
Értékelés időpontja: 2017. november 5. mobiltelefonon

Nagyszerű közeg, kiváló ételek. A gazdag kínálat garantálja az ízorgiát, a barátságos és figyelmes alkalmazottak pedig a gyors kiszolgálást.
A Brownie pedig az ország egyik legjobbja !!! : )

Köszönet neki: Vacation739723

A következőt megtekintő utazók: Cayman Etterem es Pizzeria ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Cayman Etterem es Pizzeria? Ossza meg benyomásait!