“1016 Mihály u 12”

Konyha: Orosz, Nemzetközi, Gasztropub, Fúziós
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2017. március 15. mobiltelefonon

Megpróbáltunk beülni, de annak ellenére hogy volt vagy 8 üres asztaluk elküldtek minket azzal hogy csak bejelentett vendégeket fogadnak. Ez egyébként a Facebook oldalukon nem látszik. Legközelebb nem próbálom meg! :-(

Köszönet neki: herceghi

Értékelés időpontja: 2017. március 12. mobiltelefonon

Egyszerű. Mégis összetett. Sallangmentes.
Szerencsére rövid, jól felépített étlap. Mindenki megtalálja a számításait.
Letisztult konyha és környezet, kiváló kiszolgálás.
Jó alapanyag,nagyszerű tálalás.
Ár érték arányban nagyon jó.
Egy apró negatívum: a kacsamell egy picit kihűlt, mire az asztalunkhoz ért.
De!!! Erősen ajánlott Mindenkinek.

1  Köszönet neki: Bence B
Értékelés időpontja: 2017. március 1.

hideg decemberi napon, szuk koru csaladi ebedre latogattunk el eloszor a Matrjoskaba. Nagyon kellemes volt a hely, jok az etelek, es az italok is.

Köszönet neki: ibonmadar2
Értékelés időpontja: 2017. február 24. mobiltelefonon

Meglepően jó a hely . Nem szeretem a flancos helyeket . Ez bisztro hangulatban remek orosz izeket ad . Előételnek szeljodka pod suboj nevű heringet ettem . Huuuuu ezt mindenkinek ajánlom . PAZAR . Tényleg . Ismerem az orosz konyhát , es a pelmenyi is remek volt . Ez a 2 nem könnyen jól elkészithető étel , macerás , babrás de itt nagyon finom . Vissza fogok térni ide ilyet enni még . Napoleon torta desszertre gyenge viszont a szirnyiki nevű desszert sokkal jobb . Azt ajánlom. A hely szép , nem zsúfolt , az asztalok nem egymás nyakában vannak ..
Ajánlom , remek hely . Nagyon korrekt !

1  Köszönet neki: TomBudapest
Értékelés időpontja: 2016. november 27. mobiltelefonon

Gyors és figyelmes kiszolgálás, oroszos belső ter, orosz szövegű népmese a falon, barátságos belső tér. Borscsot és pelmenyit ettünk, finom volt éa bőséges

Köszönet neki: Katalin M

A következőt megtekintő utazók: Matrjoska bisztró ugyancsak megtekintették