Mai nyitvatartás: 10:00 - 22:00

Most voltunk először, de nem utoljára. Nagyon kedvesek voltak, a szoba pedig szuper és hiába... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 2020. május 25.
kszilvi10
Budapest, Magyarország
CSI szabaduló szoba

Nagyon szépen köszönünk mindent, óriási élmény volt. Anyukámnak vettem ajándékba, nagyon őrült neki.

Értékelés időpontja: 2020. február 2.
BAlexa13
Mind a(z) 110 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Nagyon kedves és segítőkész volt a csapat. A szabadulószobában néhány apró hiányosságot tapasztaltunk pl több párhuzamos feladat jobb lett volna, mert így 6 fő egyszerre sosem fért hozzá az egyes feladványokhoz.

Ezzel a látnivalóval együttműködve begyűjtött értékelés
Köszönet neki: Viktória D
PappKatalin, a Időcsapda alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 10.

Kedves dviki0122,

köszönjük, hogy időt szánt ránk és értékelt minket. Minden észrevételt fontosnak tartunk, és igyekszünk mindig fejleszteni a játékokon.
Örülök, hogy a személyzet munkája elnyerte tetszésüket.

Szeretettel várjuk vissza másik pályáinkon is.

Üdvözlettel: Papp Katalin

Értékelés időpontja: 2018. február 12.

Klassz délutánt értünk meg kamaszkorú unokák társaságában.Jó volt a feladatok összeállítása tényleg nem kellett hozzá profi ismeret de a jó logika sokat segített.Még spóroltunk is a rendelkezésre álló kijutási időből néhány percet.

A program dátuma: 2017. november
Ezzel a látnivalóval együttműködve begyűjtött értékelés
Köszönet neki: mvbte1
PappKatalin, a Időcsapda alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 26.

Kedves mvbte1

köszönjük, hogy értékelt minket.
Örülünk, hogy a játék elnyerte tetszésüket és jól szórakoztak.

Várjuk vissza Önöket a többi pályánkra is.

Üdv, Papp Katalin

Értékelés időpontja: 2018. február 11.

A megoldásoknak a Harry Potter történethez nincs köze így azok is megcsinálhatják akik nem ismerik a Harry Potter sztorit.

A program dátuma: 2017. november
Köszönet neki: EdinaK147
PappKatalin, a Időcsapda alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 14.

Kedves Edina,

köszönjük, hogy megtisztelsz minket értékeléseddel.
Örömünkre szolgál, hogy tetszett játékunk. Ajánljuk a másik Harry Potter pályát is, hasonlóan érdekes helyszín az is.

Üdv, Papp Katalin az Időcsapdától

Értékelés időpontja: 2018. február 6.

Nagyon jól éreztük magunkat! Az Azkabani pályán voltunk 4-en, amit nagyon élveztünk. A játék érdekes volt, nem túl nehéz, de nem is túl könnyű. Érthető feladatokat kellett megoldani, kis csavarokkal. Remek szórakozási lehetőség barátoknak, családnak! Mindenkinek ajánlom (Harry Potteres tudás nem sok kellett hozzá, ha valaki látta a filmeket egyszer, meg tudja oldani a pályát.)

Köszönet neki: NettaH27

Kedves Netta H,

köszönjük, hogy időt szántál rá, és értékelsz minket.

Örülünk, hogy játékunk elnyerte tetszésed. reméljük hamarosan ellátogattok másik pályánkra is.

Üdv, Papp Katalin az Időcsapdától

Értékelés időpontja: 2018. február 5.

Csak pozitív élményben volt részünk. Előbb érkeztünk, ami nem jelentett problémát, pár perc várakozást követően kezdhettük is a játékot. Miután Játékmesterünk megtudta, hogy nem először játszunk szabadulószobában, a legszükségesebb információkat követően indította a játékot.

Eddigi tapasztalataink alapján elmondhatjuk, hogy már a szoba berendezése is pazar, rendkívül igényes volt. A gyerekeknek adnunk kellett pár percet, hogy mindent felfedezzenek, és a feladatokra tudjanak koncentrálni. A feladványok ötletesek, változatosak, gondolkodtatóak, de megoldhatóak voltak. Az egész család részt tudott venni (ami nem minden, gyerekeknek is ajánlott szabadulószobára jellemző), a legkisebbnek is nagy élményt jelentett.

Játékmesterünk remekül értette a dolgát: jókor avatkozott be, és csak annyit segített, amennyi szükséges volt ahhoz, hogy a feladatot mi oldjuk meg.

A többi szobát is ki fogjuk próbálni.

Köszönet neki: tamarasoos

Kedves tamarasoos,

köszönjük, hogy értékeléseddel segíted munkánkat. Nagy örömünkre szolgált, hogy tetszett pálya berendezése, fontosnak tartjuk, hogy mindig autentikus és egyedi környezetet teremtsünk pályáinkon.

Várunk szeretettel a többi pályára is Titeket!