“Alexandriai Szent Katalin”

Asztalka
19. helyezett 204 Cukrászda közül Budapesten
Konyha: Európai
Környék: I. kerület/Buda
Értékelés időpontja: 2017. november 27.

Kellemes nyáron, kedves, individuális hely, azt esztek, amit sütöttem, ha elfogy, ma már nem sütök...:((

Köszönet neki: riquiqui2017

Értékelés időpontja: 2017. augusztus 11. mobiltelefonon

Kellemes kis cukràszda, isteni süteményekkel, kedves kiszolgàlàssal. A sütemènyek vàltoznak, mindig jó betèrni ès megkóstolni az aznapi mennyei ízeket.

Köszönet neki: editd2016
Értékelés időpontja: 2017. január 29.

Velünk nagyon barátságtalanok voltak. Az asztal tiszta morzsa volt, s mikor kértem, hogy töröljék le, vagy ha adnak egy törlőkendőt, megteszem én is, a - feltehetően vezető - maga elé mormolva valamit elvonult. Kérdeztem, hogy van valami probléma? Erre grimaszokat vágott. Nem maradtunk tovább. És egyébként nagyon drága.

Köszönet neki: lenyulnak
Értékelés időpontja: 2016. augusztus 30. mobiltelefonon

Hónapok óta készültünk ide, mert sok jól hallottunk/olvastunk a helyről. Vasárnap du. nem sokkal zárás előtt, szép időben érkeztünk. A kinti asztalok mind foglaltak voltak, így sajnos bent kellett helyet keresnünk. Az enteriőr kedves, de rettenetesen szűkös! Kétszemélyes asztalnál, ha a párommal akartam társalogni, akkor egy teljesen kicsavart pózban kellett ülnöm, vagy a szomszéd asztalnál ülőket nézhettem. A sütik egyszerűek, de finomak. A kávé nekem nem tetszett. Az árak nagyon magasak, a személyzet gépies. Örülök, hogy ott jártunk, de nem leszek visszatérő vendég.

2  Köszönet neki: vinitor17
Értékelés időpontja: 2016. május 30.

Szívvel-lélekkel készített cukrászsütemények, mosolygós kiszolgálás. Családias vendégszeretet. Kutyabarát hely.

Köszönet neki: kulcsivan

A következőt megtekintő utazók: Asztalka ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Asztalka? Ossza meg benyomásait!