“Fincsi süti hangulatos helyen”
Asztalka értékelése

Asztalka
19. helyezett 204 Cukrászda közül Budapesten
Konyha: Európai
Környék: I. kerület/Buda
Értékelés időpontja: 2018. március 17.

Egy német úr ajánlotta ezt a helyet rövid budapesti tartózkodását követően. Akkor ebben lehet valami, ki kell próbálni!:)))) Nem csalódtunk, tényleg remek süteményeik vannak, nem túl édesek. A hely nagyon kedves, pici, de hangulatos.

Köszönet neki: MargaRitaHun

Értékelés időpontja: 2018. március 16. mobiltelefonon

Szuper - nem túl édes krémes és túrótorta egy jó presszókávéval. Tudom ajánlani egy jó beszélgetésre, vagy csak úgy.

Köszönet neki: 783balazsb
Értékelés időpontja: 2017. december 28.

ÜNNEPI MÁLNÁS CSOKITORTA - 16 szeletes

Egy üzleti partneremnek rendeltem a tortát év végi ajándéknak.

A honlapon kinéztem egy nagyon ízléses tortát, szép szalaggal. Külön kértem, hogy ünnepi szalag legyen rajta.
A partnerem 2 km-re van az Asztalka Cukrászdától. Direkt olyan cukrászdát kerestem, ami közel van, hogy a kiszállítás könnyű és olcsó legyen.

Sajnos a torta nagyon csúnya lett. A legkevésbé sem elegáns. És a piros málna köré került egy rózsaszín pöttyös szalag, masnival.....lecsúszva.

Amit fizettem:
Torta: 9 260 Ft
Szalag: 900 Ft
Kiszállítás: 3 000 Ft

ÖSSZESEN: 13 160 Ft

Levélben megreklamáltam a szolgáltatást. A tulaj felhívott és bocsánatot kért, de azt mondta csak a szállítási díjra tud reagálni. Miszerint Budapesten belül egységes díjjal szállít egy alvállalkozó.

Többet tőlük nem rendelek semmit.
Remélem a partnerem nem azonosít azzal a tortával :(

Köszönet neki: EvelinF117
Értékelés időpontja: 2017. november 27.

Kellemes nyáron, kedves, individuális hely, azt esztek, amit sütöttem, ha elfogy, ma már nem sütök...:((

Köszönet neki: riquiqui2017
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 11. mobiltelefonon

Kellemes kis cukràszda, isteni süteményekkel, kedves kiszolgàlàssal. A sütemènyek vàltoznak, mindig jó betèrni ès megkóstolni az aznapi mennyei ízeket.

Köszönet neki: editd2016

A következőt megtekintő utazók: Asztalka ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Asztalka? Ossza meg benyomásait!