“Gyors ebéd, jó kaja... jó csípős :)”

Gringos Amigos Alkotas utca
Konyha: Mexikói
Értékelés időpontja: 2017. május 30.

Először voltam itt, minimálisan tájékozódtam előre a helyről. A srácok egyből szívélyesen fogadtak és segítőkészek voltak. Mondjuk nagyjából tudtam, hogy mit szeretnék, de azért hagytam magam sodródni az árral. Kicsit féltem, hogy nem lesz kellően "mexikóian-csípős" az étel, de szerencsére volt erős salsa a burrito mellé. A korlátlanul újratölthető limonádé mindenképpen ajánlott, a maracujás volt a kedvencem. Összességében nagyon finom és laktató volt az étel, de olcsónak éppen nem nevezném.

Köszönet neki: zombory_mihaly

Értékelés időpontja: 2017. január 22.

Valami éttermi akciós este volt, amikor kipróbáltuk, nem volt olyan, hogy mégegyszer megtegyük. Az a konyha, az a vendégkezelés, ami személytelen, és igénytelen, de egyébként megehető, és nem drága.

Köszönet neki: Hável G
Értékelés időpontja: 2017. január 11.

Nincs mikró, nincs fagyasztó, csak friss és minőségi alapanyagok, a Burrito pedig kimondottan óriási!

Köszönet neki: Zékány Z
Értékelés időpontja: 2017. január 11.

A tortilla jó minőségű, a töltelék húsválaszték kielégítő (kedvenc az édes disznó), a limonádékkal bármennyiszer újratölthetők az adott poharak, menü esetén

Köszönet neki: Andras S
Értékelés időpontja: 2016. október 15.

A család minden tagja talált számára megfelelő kínálatot. Gyorsan, frissen készített ételeket ételeket ehettünk. Finom is és elég is volt minden, a kiszolgálás kiváló, kedvesek, az étterem hangulata barátságos, szívesen megyünk bármikor. A húsimádó lányom is és én is, aki inkább a dupla salátát részesítem előnyben, nem maradtunk kínálat nélkül. Imádjuk a vég nélkül iható limonádékat, a szárított paradicsomos szószt szellemchilivel :). Ja, és a desszertként ki nem hagyható, egyedül itt kapható ízvilágú brownie-t. :)

• Hangulat
Köszönet neki: hah41

A következőt megtekintő utazók: Gringos Amigos Alkotas utca ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Gringos Amigos Alkotas utca? Ossza meg benyomásait!