“Nagy remények, nagy csalódás”
Wikinger Bisztro értékelése

Wikinger Bisztro
136. helyezett 158 Falatozók közül Budapesten
Környék: Gellért-hegy
Környék: Gellért-hegy
Értékelés időpontja: 2018. február 23. mobiltelefonon

Kinézetre jó, ízre szörnyű. A hús tuti nem 100% marha, a coleslow pedig otthon már kidobtam volna az íze alapján..

1  Köszönet neki: Tourist755273

Értékelés időpontja: 2018. február 21. mobiltelefonon

Minosegtelen hulladek.Aki egy normalis burgerre vagyik messzirol kerulje el,hus epp hogy at lett sutve...

2  Köszönet neki: Sunshine736813
Értékelés időpontja: 2018. február 11. mobiltelefonon

A hely nagyon hangulatos! Kedves barátságos kiszolgálás . Legjobb hamburger a Cesar saláta ! Én egy dupla húsost ettem . Kb 3 perc alatt kész volt ! A benne levő hus szerintem valami Lidl vagy aro gazdaságos mirelit kivitel. Még átsütve sem volt rendesen. A leírásban szerepelt hogy van benne lyoni hagyma. Na azt nem találtam meg pedig nagyon kerestem! A Cesar saláta viszont jól volt elkészítve !

1  Köszönet neki: Blasius13
Értékelés időpontja: 2018. február 10. mobiltelefonon

Belül szuperül néz ki, szép látványkonyha, hangulatos hely. A burger finom, de nem egy hatalmas kaland. Vannak napi ajánlatok is, amik finomak lehetnek.

Köszönet neki: czinegeandris
Értékelés időpontja: 2017. május 8. mobiltelefonon

Hamburger iztelen , mirelit hus , sultkrumpli hideg szaraz nem friss .
Ontetnek semmi ize , csalamadeval megtomve , penztaros csaj mav rakodomunkasnak is elmenne " maguk kertek mar?" Koszonni minek .
Ha atomreszegen szedlegsz hazafele es annyi pia van benned h a sav szetmarja a gyomrod es csak ez van nyitva arra jo . Ha ehes vagy inkabb maradj ehes jobban jarsz

A látogatás dátuma: 2017. május
3  Köszönet neki: BaktaiG2

A következőt megtekintő utazók: Wikinger Bisztro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Wikinger Bisztro? Ossza meg benyomásait!