“Régen imádtuk, de csak régen...”
Wikinger Bistro értékelése

Wikinger Bistro
135. helyezett 162 Falatozók közül Budapesten
Környék: Gellért-hegy
Környék: Gellért-hegy
Értékelés időpontja: 2018. március 12. mobiltelefonon

Anno, kb 10 éve az gyik legjobb hamburgerező volt a környéken. Nagyon hajtottak a srácok, de volt eredménye. Napközben vagy akár éjjel, buli után - elvitelre vagy ottfogyasztásra, mindig rendben volt. Most viszont van hogy nem friss, van hogy tocsog az olajban, a kiszolgáláson is látszik hogy elegük van teljesen.

1  Köszönet neki: CsillaH86

Értékelés időpontja: 2018. március 2.

2018-ban ezt kínálni hamburger címén visszataszító és pofátlan dolog, pláne ezen az áron.
A leghitványabb íztelen mirelit hús, utasellátós ízvilágú szendvicsben (mustár és vizes kígyóuborka???). A lapkasajtot csak azért említem, mert annyira nincs meg a szándék sem. Akik még nem ettek igazi burgert, azoknak még biztos jó, mert csak ezt a büféburgert ismerik, szomorú.
Pofátlan hozzáállás hogy ennyi év alatt, nem érezték a nyomást, igazi burgerek elkészítésére, a büfés patkányhúsos szendvics helyett. Pláne, hogy 5 perces sétán belül legalább 3 közkedvelt hely is van, ami kiváló burgert kínál. Kár hogy azok tele voltak, mert egy kicsit még mindig forog a gyomrom. A sótlan mirelitkrumplit pár szem után otthagytuk, a burger után már semmi kedvünk nem volt hozzá, pedig utálok meghagyni ételt.

A rendelés elkészültéről vagy üvöltözéssel tájékoztatják a vevőket, vagy egy mikrofonos megoldással, előbbiből nem sokat lehet érteni, főleg a hátsó asztaloknál. Utóbbi szerintem arra van, hogy megnevettesse az embereket, mert csak tompa dörmögést lehet hallani, tájékoztatásra alkalmatlan, és ezt biztos ők is tudják.
Amíg a vacsoránkra vártunk, többször is zavart tekintetekkel találkoztam, ahogy a vendégek próbálták kideríteni, kit is szólítottak, vagy milyen rendelés készülhetett el. Nekem meg is kellett várnom egy hölgyet, míg kiderült, hogy én vagyok a nyertes, ő szomorúan visszasétált az asztalához.

2  Köszönet neki: Judgement42
Értékelés időpontja: 2018. február 23. mobiltelefonon

Kinézetre jó, ízre szörnyű. A hús tuti nem 100% marha, a coleslow pedig otthon már kidobtam volna az íze alapján..

1  Köszönet neki: Tourist755273
Értékelés időpontja: 2018. február 21. mobiltelefonon

Minosegtelen hulladek.Aki egy normalis burgerre vagyik messzirol kerulje el,hus epp hogy at lett sutve...

2  Köszönet neki: Sunshine736813
Értékelés időpontja: 2018. február 11. mobiltelefonon

A hely nagyon hangulatos! Kedves barátságos kiszolgálás . Legjobb hamburger a Cesar saláta ! Én egy dupla húsost ettem . Kb 3 perc alatt kész volt ! A benne levő hus szerintem valami Lidl vagy aro gazdaságos mirelit kivitel. Még átsütve sem volt rendesen. A leírásban szerepelt hogy van benne lyoni hagyma. Na azt nem találtam meg pedig nagyon kerestem! A Cesar saláta viszont jól volt elkészítve !

1  Köszönet neki: Blasius13

A következőt megtekintő utazók: Wikinger Bistro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Wikinger Bistro? Ossza meg benyomásait!