“Gazdag választék”

Trófea Grill Restaurant Újbuda
Konyha: Szusi, Büfé, Magyar, Grill
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Késő éjszakai, Vacsora, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Késő éjszakai, Vacsora, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 5.

Jó ár érték arány.Gazdag,friss választék.Hagyományos magyar konyha de a keleti izek is képviselve voltak.Előzö értékelésekben olvastam kötelező a helyfoglalás,mi 4 ebédeltünk,előzetes bejelentkezés nélkül.Nagyon megvoltunk elégedve.

Köszönet neki: vitraval

Értékelés időpontja: 2018. február 8. mobiltelefonon

Elöször rendeltem innen és utoljára, az amugy sem friss bécsi szeletem mellé legalább keserű feketére égett hasábburgonyát hoztak ki.

Köszönet neki: Companion754232
Értékelés időpontja: 2018. február 5. mobiltelefonon

Finom volt nekem a legjobban a Sushi ízlett. Csak ajánlani tudom... Változatosak voltak az ételek, a kiszlgálás gyors volt Stb..

Köszönet neki: theeoliveer
Értékelés időpontja: 2017. december 20. mobiltelefonon

Többször voltam és szerintem mindig pont rosszkor, mert minden alkalommal tömeg volt, ami jelentősen rontotta az élvezeti értéket. Az étel amúgy kiváló, de gluténérzékenyeknek nem igazán ajánlott.

Köszönet neki: szubotinpeter
Értékelés időpontja: 2017. december 17. mobiltelefonon

Céges rendezvény keretében próbáltam a helyet, a svédasztalos kínálat páratlan volt, bár az ízek azért jobbak az a'la carte éttermekben. A sushi viszont számomra kiváló volt.

Köszönet neki: ZsoltS674

A következőt megtekintő utazók: Trófea Grill Restaurant Újbuda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Trófea Grill Restaurant Újbuda? Ossza meg benyomásait!