“Boraros ter”

Pipa Etterem
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2017. november 8. mobiltelefonon

Kedves baratunk ajanlasara latogattunk el a parommal, utolag is koszonjuk neki az otletet mert nagyon jo volt a kiszolgalas, az etelek is kifogastalanok voltak, legkozelebb is visszaterunk :) Norbi es Evelin

Köszönet neki: ErbE1
Pipa_Restaurant, a Pipa Etterem alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 16.
Google-fordítás

Sir, thanks for the evaluation. Let's wait!
Yours sincerely, Tamás

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 11.

Ezt ettem: Ropogós kacsasült párolt káposztával és burgonyapürével
Nagyon finom volt, de a kacsán sajnos volt 1-2 megégett folt. Ezt leszámítva nagyon remeket ettem.
A kiszolgálás is jó volt.
2 pincér van, ami kicsit kevésnek tűnik telt háznál.

Köszönet neki: community1980
Értékelés időpontja: 2017. január 12.

Kétszer is esélyt adtam a Pipa étteremnek mert közel lakom hozzá - és igazán nagy lenne az igény egy igazi magyaros étteremre a belvárosban - arra a régimódi fajtára. A milliő ezt talán meg is adja bár porosnak tűnik minden dísz tárgy amitől még el is lehetne tekinteni mert sötét van a helyiségekben.... Sajnos az ételek a klasszikus magyaros ételekre gondolok átlagon aluli minőségűek, ízűek, látszatra sem gusztusosak. Úgy gondolom a színvonal az iskolai menza szintjét üti meg talán de akkor sajnálom a gyerekeket is. Mi húslevest és gulyáslevest és babgulyást ebédeltünk. Mindhárom leves borzalmas volt.
Sajnos ez az étterem ennek ellenére is megél a cruise-ról érkező turisták miatt akik soha többet nem fognak visszatérni. Nem hinném, hogy sok magyar visszatérő vendégük lenne - én sem leszek az pedig ott lakom egy köpésre.

A látogatás dátuma: 2016. december
4  Köszönet neki: Dora T
Értékelés időpontja: 2016. június 3. mobiltelefonon

A párommal tertunk ma be ebedre a kis etterembe, gondoltuk eszunk egy kis halat es kozben jot beszelgetunk.
Egybol az emeletre vettuk az iranyt, miutan lattuk, hogy fent is vannak ulohelyek. Egy tabla sem jelezte, hogy a fenti emelet zarva tartana vagy hasznalaton kivul lenne.
Miutan mar leultunk a pincerholgy nagy puffogas kozepette rank kialt, hogy tenyleg itt akarunk ulni? Mert "hat ugye o ma egyedul van" de ha nagyon akarunk maradjunk, ha ennyire muszaj...
Tehat most sem hangzott el, hogy neharagudjunk a fenti emelet hasznalaton kivul van, sziveskedjunk a lenti asztalokat hasznalni.
Meg ki sem hoztak az italainkat, megjelent egy ficko, tulajdonos viselkedessel, hogy segithet e nekunk.
Mondtuk neki, hogy mar rendeltuk koszonjuk. Erre fennhejazva kozolte, hogy hat az erdekes, ez az emelet ugyanis zarva van, de ha annyira akarunk maradjunk, "kivancsi lesz hogy barki is kiszolgal-e".
Tobb se kellett, felalltunk es tavoztunk a helyrol.
Meg egy ilyen modortalan es szakmajara szegyent hozo viselkedessel nem talalkoztam es csodalkozom, hogy ezt megengedik az ott dolgozoknak.

A látogatás dátuma: 2016. június
5  Köszönet neki: DominikaN151
Értékelés időpontja: 2016. március 15.

Csak véletlenül találtuk meg az éttermet, de pozitív meglepetés ért minket. Egy igazi magyaros jellegű vendéglő, kifejezetten kedves kiszolgálással, finom ételekkel.
Egyszer remélem még visszatérek.

A látogatás dátuma: 2016. január
1  Köszönet neki: Gábor B

A következőt megtekintő utazók: Pipa Etterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Pipa Etterem? Ossza meg benyomásait!