“Névnapozás”

20:00
Konyha: Francia, Magyar
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Környék: Erzsébetváros
Leírás: Egy hely a belváros közepén, ahol páratlan környezet és csodás ételek kettőse várja vendégeit. Éttermünk a Deák tértől nem messze, a Dob utcában kapott helyet. Gyakran megújuló belső dekorációval közkedvelt helyszíne lánybúcsúknak, babaváróknak és csajos estéknek egyaránt. A mindig friss virágokkal díszített belső teraszunk kellemes hangulatát fokozza a teljes egészében felnyitható tető, mely az évek során a Vintage Garden védjegyévé vált. Chefünk, szakácsaink, bártendereink és cukrász csapatunk azon igyekszik nap mint nap, hogy összhangba hozza az ételeket az aktuális dizájnnal, így megteremtve a teljes harmóniát. Mellettünk található – szintén bájos – cukrászdánk a The Sweet by Vintage Garden. Pompás virágfala és nagyszerű környezete vonzza magához vendégeit süteményekkel, kézműves kekszekkel, házi fagylalttal és kedves kiszolgálással.
Értékelés időpontja: 2018. március 10. mobiltelefonon

Köszönjük Erdődi Attila a kifogástalan kiszolgálást! Csodás ebéd volt. Az ételek minőségi alapanyagokból, frissen készültek. A dekoráció is mindig varázslatos. Szeretünk ide járni.

Köszönet neki: kurtikatalin

Értékelés időpontja: 2018. március 10.

Az étterem gyönyörű szépen van dekorálva, mindig. Korábban is jártam már itt és nagyon kreatív ötletekkel állnak elő.Ez most sincs másképp.
A hangulat nagyon kellemes, az ételek izlésesen néznek ki és nagyon finomak is!
A limonádé is nagyon finom, egy picit hiányolom belőle az ízesítésnek megfelelő gyümölcsöket, de ettől függetlenül finomak.
A felszolgálással szintén nem volt gond, gyors volt. Az étel rendelés és étel érkezése között nem telt el sok idő.A sütemények pedig Fantasztikusak! A felszolgáló, akit Attilának hívnak, kedves volt és vicces, segített az étel választásában is, mert én nem tudtam volna dönteni a sok finomság közül.
Nagyon kellemes időt tölthettem el ismét, köszönöm.

Köszönet neki: kissviragbogi
Értékelés időpontja: 2018. március 9. mobiltelefonon

Éppen befejeztük a vacsorát, és kikértük a második kör borunkat (890 ft a legolcsóbból egy deci), amikor pontban 20:00 órakor odajött egy felszolgáló (üzletvezető?) azzal, hogy "nem akar ünneprolntó lenni, de táviznunk kell, mert 20:00 órára mások jönnek az asztalunkhoz", majd hozta is a számlát, meginni már nem volt időnk a frissen kikért italainkat. Az indok az volt, hogy "csak 2 óra időtartamra lehet asztalt foglalni," amit sem az asztalfoglaláskor, sem érkezéskor, sem a második kör ital megrendelésekor nem említettek. Kénytelenek voltunk távozni, feleslegesen otthagyva mintegy 3000 ft-nyi italt a 18000 ft-os számlából (3-an voltunk).
Véleményem szerint ez udvariatlan, felháborító. Látszólag sokat adnak a küllemre, pedig az udvariasság és a megfelelő tájékoztatás fontosabb lenne, főleg ilyen árszínvonal mellett.

9  Köszönet neki: ZsanettV19
Értékelés időpontja: 2018. március 8. mobiltelefonon

Egy szóval tudnám leírni: csodálatos! :)
A hely maga igényes, a pincérek kedvesek és figyelmesek voltak, mosolyogtak, segítettek, a legjobb tudasukat nyújtották! :) mivel nőnapon voltunk, és nem foglaltunk asztalt picit aggódtam, hogy nem kapunk asztalt :) de azonnal megoldották még így is :) az ételek ízletesek voltak, a paleo tortaban sem csalódtam! Termeszetesen ment a maximális pont!

Köszönet neki: 649kittik
Értékelés időpontja: 2018. március 8. mobiltelefonon

Szuper ételek,hangulatos hely, udvarias, gyors kiszolgálás. Imádni való hely. Ajándék Nőnapra! Máskor is jövünk!

Köszönet neki: Cosmopolitan759706

A következőt megtekintő utazók: Vintage Garden ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Vintage Garden? Ossza meg benyomásait!