“Figyelmes személyzet, ízletes ételek”
Vintage Garden értékelése

Vintage Garden
Reserve a table
9. 23., Sze
20:00
Konyha: Francia, Magyar
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Környék: Erzsébetváros
Leírás: Egy hely a belváros közepén, ahol páratlan környezet és csodás ételek kettőse várja vendégeit. Éttermünk a Deák tértől nem messze, a Dob utcában kapott helyet. Gyakran megújuló belső dekorációval közkedvelt helyszíne lánybúcsúknak, babaváróknak és csajos estéknek egyaránt. A mindig friss virágokkal díszített belső teraszunk kellemes hangulatát fokozza a teljes egészében felnyitható tető, mely az évek során a Vintage Garden védjegyévé vált. Chefünk, szakácsaink, bártendereink és cukrász csapatunk azon igyekszik nap mint nap, hogy összhangba hozza az ételeket az aktuális dizájnnal, így megteremtve a teljes harmóniát. Mellettünk található – szintén bájos – cukrászdánk a The Sweet by Vintage Garden. Pompás virágfala és nagyszerű környezete vonzza magához vendégeit süteményekkel, kézműves kekszekkel, házi fagylalttal és kedves kiszolgálással.
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

Nagyon szuper estét töltöttünk itt párommal. Az ételeket minden alkalommal nagyon gyorsan kihozták, ennek ellenére friss és ízletes fogásokat kaptunk. Nem vagyok egy Oreo rajongó, de amit itt ettem Oreós áfonyás sajttorta az valami elképesztően finom volt. A személyzet is kedves, figyelmes társaság volt egytől egyig. Az egyedi virágos díszlet pedig csak fokozta a kellemes hangulatot. Az új cseresznyefa dekorációjuk tényleg igazi tavaszi hangulatba varázsolt minket. Egészen biztosan visszalátogatunk még, csak ajánlani tudom! ^_^

Köszönet neki: Naoemi_mi

Értékelés időpontja: 2018. március 11.

23. szülinapomat ünnepeltem ott, nagyobb baráti társasággal és minden tökéletes volt! A hely hangulata elképesztő, csodás a dekor. Az itt olvasott negatív tapasztalatok miatt voltak fenntartásaim, de végig kedves és figyelmes volt a személyzet, többen külön odajöttek boldog szülinapot kívánni, ami nagyon jól esett, fotózkodásnál is segítettek. A tortámban a krém kicsit hideg volt, ebből lejött, hogy fagyasztóban volt előtte, de még ez sem tudott letörni, mert az íze nagyon jó volt, a maradékot is rögtön elcsomagolták nekünk egy szép dobozba. Az étel is szuper volt, a legtöbben Vintage Burgert ettünk és különböző limonádékat ittunk mellé, azokból is rengeteg féle van. Mivel szombat este sok a foglalás csak 2 órára kaptuk meg az asztalt, de tökéletesen elég volt az idő mindenre és nem küldtek el a 2 óra lejárta után. Ráhúztunk egy negyed órát és egy rossz szót sem szóltak.
Ami talán negatív lehet, hogy nincs lehetőség külön fizetésre, ami egy nagyobb társaságnál egy kicsit kellemetlen, most szépen játszhatom a behajtót a barátaimnál.:) De összességében nagyon jól éreztük magunkat és szerintem máskor is megyünk még!

Köszönet neki: katahosszu95
Értékelés időpontja: 2018. március 10. mobiltelefonon

Köszönjük Erdődi Attila a kifogástalan kiszolgálást! Csodás ebéd volt. Az ételek minőségi alapanyagokból, frissen készültek. A dekoráció is mindig varázslatos. Szeretünk ide járni.

Köszönet neki: kurtikatalin
Értékelés időpontja: 2018. március 10.

Az étterem gyönyörű szépen van dekorálva, mindig. Korábban is jártam már itt és nagyon kreatív ötletekkel állnak elő.Ez most sincs másképp.
A hangulat nagyon kellemes, az ételek izlésesen néznek ki és nagyon finomak is!
A limonádé is nagyon finom, egy picit hiányolom belőle az ízesítésnek megfelelő gyümölcsöket, de ettől függetlenül finomak.
A felszolgálással szintén nem volt gond, gyors volt. Az étel rendelés és étel érkezése között nem telt el sok idő.A sütemények pedig Fantasztikusak! A felszolgáló, akit Attilának hívnak, kedves volt és vicces, segített az étel választásában is, mert én nem tudtam volna dönteni a sok finomság közül.
Nagyon kellemes időt tölthettem el ismét, köszönöm.

Köszönet neki: kissviragbogi
Értékelés időpontja: 2018. március 9. mobiltelefonon

Éppen befejeztük a vacsorát, és kikértük a második kör borunkat (890 ft a legolcsóbból egy deci), amikor pontban 20:00 órakor odajött egy felszolgáló (üzletvezető?) azzal, hogy "nem akar ünneprolntó lenni, de táviznunk kell, mert 20:00 órára mások jönnek az asztalunkhoz", majd hozta is a számlát, meginni már nem volt időnk a frissen kikért italainkat. Az indok az volt, hogy "csak 2 óra időtartamra lehet asztalt foglalni," amit sem az asztalfoglaláskor, sem érkezéskor, sem a második kör ital megrendelésekor nem említettek. Kénytelenek voltunk távozni, feleslegesen otthagyva mintegy 3000 ft-nyi italt a 18000 ft-os számlából (3-an voltunk).
Véleményem szerint ez udvariatlan, felháborító. Látszólag sokat adnak a küllemre, pedig az udvariasság és a megfelelő tájékoztatás fontosabb lenne, főleg ilyen árszínvonal mellett.

9  Köszönet neki: ZsanettV19

A következőt megtekintő utazók: Vintage Garden ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Vintage Garden? Ossza meg benyomásait!