“Szülinap”

20:00
Konyha: Francia, Magyar
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Környék: Erzsébetváros
Leírás: Egy hely a belváros közepén, ahol páratlan környezet és csodás ételek kettőse várja vendégeit. Éttermünk a Deák tértől nem messze, a Dob utcában kapott helyet. Gyakran megújuló belső dekorációval közkedvelt helyszíne lánybúcsúknak, babaváróknak és csajos estéknek egyaránt. A mindig friss virágokkal díszített belső teraszunk kellemes hangulatát fokozza a teljes egészében felnyitható tető, mely az évek során a Vintage Garden védjegyévé vált. Chefünk, szakácsaink, bártendereink és cukrász csapatunk azon igyekszik nap mint nap, hogy összhangba hozza az ételeket az aktuális dizájnnal, így megteremtve a teljes harmóniát. Mellettünk található – szintén bájos – cukrászdánk a The Sweet by Vintage Garden. Pompás virágfala és nagyszerű környezete vonzza magához vendégeit süteményekkel, kézműves kekszekkel, házi fagylalttal és kedves kiszolgálással.
Értékelés időpontja: 2018. március 14. mobiltelefonon

Születésnapom alkalmából vacsoráztunk nálatok a párommal. Mindketten 3 fogást fogyasztottunk, amik nem csak gyönyörűen voltak tálalva, ízekben is kifogástalanok voltak. Külön szeretnénk megköszönni a felszolgálónk, Attila kedvességét és szakértelmét. Mindegyik fogáshoz kiváló bor párosításokat kaptunk, amik méginkább emelték az este színvonalát. Nagyon elégedettek vagyunk, jövünk még.

Köszönet neki: Passport689676

Értékelés időpontja: 2018. március 14. mobiltelefonon

Egy csoda esténk volt március 13-án kedvesemmel születésnapomon! ❤️ Isteni ételek (ahogy mindíg is) gyors és kedves kiszolgálás és a hangulatot külön szeretjük! Ha romantikus vacsoráról van szó, mindíg is ide jöttünk és jövünk
Külön köszönjük a figyelmet türelmet és végtelen kedvességet Viktornak! Reméljük mihamarabb találkozunk

Köszönet neki: szalkaiborka
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

Nagyon szuper estét töltöttünk itt párommal. Az ételeket minden alkalommal nagyon gyorsan kihozták, ennek ellenére friss és ízletes fogásokat kaptunk. Nem vagyok egy Oreo rajongó, de amit itt ettem Oreós áfonyás sajttorta az valami elképesztően finom volt. A személyzet is kedves, figyelmes társaság volt egytől egyig. Az egyedi virágos díszlet pedig csak fokozta a kellemes hangulatot. Az új cseresznyefa dekorációjuk tényleg igazi tavaszi hangulatba varázsolt minket. Egészen biztosan visszalátogatunk még, csak ajánlani tudom! ^_^

Köszönet neki: Naoemi_mi
Értékelés időpontja: 2018. március 11.

23. szülinapomat ünnepeltem ott, nagyobb baráti társasággal és minden tökéletes volt! A hely hangulata elképesztő, csodás a dekor. Az itt olvasott negatív tapasztalatok miatt voltak fenntartásaim, de végig kedves és figyelmes volt a személyzet, többen külön odajöttek boldog szülinapot kívánni, ami nagyon jól esett, fotózkodásnál is segítettek. A tortámban a krém kicsit hideg volt, ebből lejött, hogy fagyasztóban volt előtte, de még ez sem tudott letörni, mert az íze nagyon jó volt, a maradékot is rögtön elcsomagolták nekünk egy szép dobozba. Az étel is szuper volt, a legtöbben Vintage Burgert ettünk és különböző limonádékat ittunk mellé, azokból is rengeteg féle van. Mivel szombat este sok a foglalás csak 2 órára kaptuk meg az asztalt, de tökéletesen elég volt az idő mindenre és nem küldtek el a 2 óra lejárta után. Ráhúztunk egy negyed órát és egy rossz szót sem szóltak.
Ami talán negatív lehet, hogy nincs lehetőség külön fizetésre, ami egy nagyobb társaságnál egy kicsit kellemetlen, most szépen játszhatom a behajtót a barátaimnál.:) De összességében nagyon jól éreztük magunkat és szerintem máskor is megyünk még!

Köszönet neki: katahosszu95
Értékelés időpontja: 2018. március 10. mobiltelefonon

Köszönjük Erdődi Attila a kifogástalan kiszolgálást! Csodás ebéd volt. Az ételek minőségi alapanyagokból, frissen készültek. A dekoráció is mindig varázslatos. Szeretünk ide járni.

Köszönet neki: kurtikatalin

A következőt megtekintő utazók: Vintage Garden ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Vintage Garden? Ossza meg benyomásait!