“kávé, kávé és még több kávé..”
Kalap értékelése

Kalap
Konyha: Bár, Gasztropub, Söröző és sörfőzde
Milyen alkalomra? Bárok
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai
Környék: VII. kerület/zsidó negyed

A kávé olyan erős, hogy sok tejjel is olyan érzése van az embernek, mintha gyomorszájon rúgnák és kipattan a szeme az éjszakázás után.. szóval nyami.. :D

Köszönet neki: Cruiser824942

Értékelés időpontja: 2018. szeptember 22.

A Kalap bárban voltam már pár évvel ezelőtt, úgy hozta a sors, hogy idén áprilisban ismét betértem. Két lány telefonozott az ablakban, de mihelyt beléptem, egyikük felpattant, kedvesen kiszolgált, nem látszott rajta a szokásos ingerültség, hogy na tessék dolgozni kell.
A sörválasztékot jelentősen szélesítették az utóbbi években, csapolva is adnak jó söröket. Két deci APA-t kértem a First nevű főzdétől, 545 forint volt, ami elég büszke ár. Valami tingli-tangli zene ment, ami nem volt fülbántó, a dekoráció akár hangulatosnak is mondható.
Tisztes 4 pont, ide még betérnék.

Köszönet neki: 406endred
Értékelés időpontja: 2018. július 5. mobiltelefonon

Nagyon tuti hely, csak ajánlani tudom, legszuperebb kiszolgálás, isteni finom kávé! Ha egy jó reggeliző helyet keresel vagy meginnál egy finom italt szerintem tökéletes.

Köszönet neki: KataZ31
Értékelés időpontja: 2018. február 2. mobiltelefonon

Szuper . Hangulatos hely , jo kiszolgálás. Ajánlom mindenkinek. nagyon finomak a borok különösen a villanyi es a csapolt sorok. A meggyes a legjobb.

Köszönet neki: forrait
Értékelés időpontja: 2018. január 18. mobiltelefonon

“Csodálatos”

Egyszerűen fantasztikus hely, hibátlan reggelik, fantasztikus kiszolgálás, és a város legfinomabb kv ja :)))
Köszönöm a tokeltes vendéglátást!
Abszolút ajánlom!

Köszönet neki: Benedek9

A következőt megtekintő utazók: Kalap ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kalap? Ossza meg benyomásait!