“Kifejezetten jó gasztrokocsma”

Konyha: Magyar, Grill
Milyen alkalomra? Bárok
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Foglalások
Környék: Erzsébetváros
Értékelés időpontja: 2018. március 5.

Két ízben is jártam itt, először csak ittam, másodjára ettünk is némi sörkorcsolyát, ami korrekt volt, nem átütő, tisztes négy pont. A kiszolgálás mindkét alkalommal rendben találtatott, tetszett az italválaszték és a beltér. A sörös vonalat nyomtuk mindkét alkalommal-

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: 406endred
FarmBudapest, a Farm alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 6.

Köszönjük szépen a visszajelzést, várunk titeket máskor is!

Értékelés időpontja: 2018. február 20. mobiltelefonon

Jesszusom!
a legjobb hely Budapesten!
A legjobb italok,a mindig kedves,figyelmes kiszolgálás,jó zene...
Nem tudok rosszat mondani.
De elég jót se:)
Oda kell menni!
Most!

1  Köszönet neki: Compass756620
Értékelés időpontja: 2017. október 26. mobiltelefonon

Barátnőmmel néztük ki a helyet egy kis iszogatós-pletyizős estére,hát mit ne mondjak,TELITALÁLAT volt :)
Már ahogy megérkeztünk,elkapott az a hihetetlen hanugulat,amivel a hely rendelkezik,égősorok,zöld fénnyel megvilágított virágos fal, kapák a falon díszítésként..áh kész vagyok.A bárpultnál lehet rendelni,mi egy üveg rozéval kezdtünk, aztan lecsúszott egy kis paprikás zöldségkrém és chillis fetakrém is piritóssal,amik nagyon finomak voltak és pont illettek az alkalomhoz :)
Barátságos pincérek,barátságos emberek,hát mi kell még egy szombat estére?!:)
Mellesleg megjegyezném,hogy ha lefoglalja az ember előre,akkor van lehetőség egy "sötét szobás"ital és ételkóstolóra,ami annyit tesz,hogy a baráti társaságot bevezetik egy teljesen sötét szobába,ahol ki kell találni íz alapján,hogy éppen mit szolgálnak fel. Ez szerintem nagyon bulis lehet,és nagyon istenítette mindenki,aki volt már ott :)
Szóval,aki be akar ülni dumcsizni egy szuperjó helyre,látogassa meg a Farmot!

Köszönet neki: BerVik
FarmBudapest, a Farm alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. október 28.

Köszönjük szépen! Gyertek máskor is! :-)

Értékelés időpontja: 2016. november 21.

Prémium alapanyagok, a legjobb kiszolgálás kiszolgálás, cool zene!
Semmi kommersz csak minőségi ételek és italok :)

A látogatás dátuma: 2016. október
Köszönet neki: BundyH3
Értékelés időpontja: 2016. április 29. mobiltelefonon

Törzsvendég vagyok rendszeresen járok ide, a mixerek jó fejek, jó hangulat, különleges italok. Bármelyik nap egy kis lazításra tökéletes!

A látogatás dátuma: 2016. április
2  Köszönet neki: 938gabriellaf

A következőt megtekintő utazók: Farm ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Farm? Ossza meg benyomásait!