“Szombati vacsora az Aurumban”
Aurum Bistro értékelése

Aurum Bistro
Konyha: Magyar, Nemzetközi
Milyen alkalomra? Kilátás
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Kültéri asztalok, Foglalások
Értékelés időpontja: 2017. január 19.

Már az utcáról beinvitáltak. Nem ide indultunk, de nem bántuk meg, hogy betértünk. A pincérek figyelmesek voltak. Az ételek finomak voltak. A tálalás tetszetős, dekoratív.

Ezzel az étteremmel együttműködve begyűjtött értékelés
Köszönet neki: laszlo2017
PM_QualityManagement, a Aurum Bistro alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. január 23.

Kedves Laszlo2017,

Mindenek előtt szeretnénk nagyon szépen megköszönni Önnek, hogy idejét és energiáját nem sajnálva leírta nekünk őszinte véleményét éttermünkről kapcsolatban, nagyon sokat jelent ez nekünk!

Kitörő örömmel olvastuk, hogy végül is úgy döntöttek, adnak nekünk egy esélyt, őszintén reméljük, hogy nem bánták meg döntésüket! Nagyon jóleső érzéssel olvastuk, hogy felszolgálóinkat figyelmesnek találta, és külön boldoggá tesz minket a tudat, hogy ételeinkkel is abszolút elégedett volt! Reméljük, egy igazán kellemes ebédet vagy vacsorát tudott nálunk eltölteni, már alig várjuk, hogy újra találkozhassunk!

Nagyon szépen köszönjük még egyszer a kedves szavait és értékelését. Ne habozzon bármikor újra meglátogatni minket, szeretettel várjuk!

Aurum Bistro Management

Értékelés időpontja: 2017. január 4.

Rendszeresen látogatok ide párommal munkaidőben, ha úgy tehetjük. Az egyik legjobb ár/érték arányú lehetőség, ha valaki a belvárosban akar ebédelni. Még sose ettük ugyanazt, és mindig nagyon finom volt, az adagok tökéletesek.

Köszönet neki: 655attilak
PM_QualityManagement, a Aurum Bistro alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. január 10.

Kedves 655attilak,

Mindenek előtt szeretnénk megköszönni Önnek, amiért rendszeresen ellátogat éttermünkbe egy finom ebédért, valamint azt is köszönjük, hogy leírta nekünk értékes véleményét, igazán sokat jelent ez nekünk!

Kitörő örömmel olvastuk, hogy az egyik legjobb ár/érték arányú étteremként tartja számon az Aurumot, megtisztelő ezt olvasni egy elégedett vendégtől! Nagyon boldogak vagyunk továbbá, hogy értékelte a széles választékunkat, valamint jóleső érzéssel olvastuk, hogy mindig elégedett volt az ételek ízével és mennyiségével is!

Őszintén reméljük, hogy a jövőben is rendszeres vendégünk marad! Ne habozzon mihamarabb ellátogatni hozzánk újra, mi mindig szeretettel várjuk!

Értékelés időpontja: 2016. december 21. mobiltelefonon

Nagyon kedvesek! Elsőre drágának gondoltam a helyet, de nem az! Ahoz képest, hogy hol van és milyen elegáns nem drága! A mosdó, WC kicsit kicsi! De más hibát nem tudnék mondani! A télikert nagyon hangulatos!

Köszönet neki: 450b_lintb
PM_QualityManagement, a Aurum Bistro alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. december 23.

Kedves 450b_lintb!

Szeretnénk megköszönni ezt a nagyszerű visszajelzést, mindig jó érzés a vendégeink elégedett véleményét olvasni.

Elképesztően örülünk, hogy ennyire meg volt elégedve az Aurum-mal, kifejezetten a remek ár-érték aránnyal, jó érzés, hogy kellemesen csalódott az éttermünkben. Továbbá, nagyon boldogok vagyunk, hogy elnyerte a tetszését a hely hangulata, különösen a télikerté, őszintén reméljük, hogy ilyen csodás hangulatban még jobban telt az itt eltöltött vacsora, és még ízletesebbnek tűntek az ételek. Mindazonáltal, sajnáljuk, hogy a mosdót kicsinek találta, de reméljük, hogy ettől függetlenül nagyszerű élményekkel gazdagodtak.

Még egyszer köszönjük a visszajelzést, reméljük hamarosan ismét betér az Aurum-ba, itt mindig szívesen látjuk.

Üdvözlettel:
Aurum Management

Értékelés időpontja: 2016. december 9. mobiltelefonon

Fantasztikus kiszolgálás megfelelő étel választék
Az ételek finomak voltak a pálinka választék nagyon szeles
Az ár értek arany megfelelő

Köszönet neki: zsoca
PM_QualityManagement, a Aurum Bistro alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. december 14.

Kedves zsoca,

Először szeretnénk kifejezni őszinte hálánkat, amiért leírta nekünk fáradságot nem sajnálva véleményét éttermünkkel kapcsolatban, igazán sokat jelent ez nekünk.

Rendkívül boldogak vagyunk, amiért kiszolgálásunkat fantasztikusnak ítélte meg, továbbá nagyon örülünk, hogy ételeink választékával és ízével is maximálisan elégedett volt, reméljük sikerült egy tökéletes ebédet vagy vacsorát eltöltenie nálunk. Végül, de nem utolsó sorban nagyon megtisztelő számunkra, hogy kiemelte kiváló ár/érték arányunkat, köszönjük!

Nagyon hálásak vagyunk Önnek, amiért megosztotta velünk elbűvölő véleményét. Alig várjuk, hogy újra vendégül láthassuk!

Aurum Bistro Management

Értékelés időpontja: 2016. július 12.

Többször jártam már az Aurum Bistroban. Szeretem, hogy a heti étlapon tartalmazza a szezonális ételeket, így még sosem ettem ugyan azt.
A kiszolgál kiváló, udvariasak, mosolygósak, segítőkészek.

Ezzel az étteremmel együttműködve begyűjtött értékelés
Köszönet neki: kupaizsofia
PM_QualityManagement, a Aurum Bistro alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. július 18.

Kedves kupaizsofia,

Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk és a Tripadvisor többi tagjával a véleményét, mindig öröm olvasni az Önéhez hasonló, pozitív visszajelzéseket.

Kifejezetten örülünk, hogy kiemelte az Aurum-ban felszolgált ételek változatosságát, mindig megpróbálunk valami újat nyújtani a kedves vendégeinknek. Továbbá, jó érzés hallani, hogy a nem csak az ételekkel, hanem a profi felszolgálással is teljesen elégedett, minden felszolgálónk nagyon tisztelettudó és segítőkész, úgyhogy bártan forduljon hozzájuk, ha kérdése van valamivel kapcsolatban. Örülünk, hogy a visszatérő vendégünkként tudhatjuk számon, reméljük, a jövőben is gyakran betér majd az Aurumba.

Alig várjuk, hogy ismét vendégül láthassuk, biztos lehet abban, hogy mindent meg fogunk tenni azért, hogy kiválóan szórakozzon, ízletes ételek társaságában.

Aurum Management

A következőt megtekintő utazók: Aurum Bistro ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Aurum Bistro? Ossza meg benyomásait!