“Legbunkóbb szemèlyzet Budapesten”

Konyha: Bár
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. március 10. mobiltelefonon

hirtelen felindulasbol vittem fel egy vendegem. erkezes utan rogton a pulthoz mentunk, ahol a viselkedesebol itelve a bar vezetoje vagy fene tudja ki elkezdett kopogtatni a gusztustalan atlataszo foliasator masik oldalan egy a4 es meretu lapra, majd miutan ertetlenul neztunk ra es egy “tessek?” el probaltam oldani a helyzetet, egy “magyarok vagytok dejo” val sikerult valaszolnia es kerte hogy menjunk ki olvassuk el a papiron levo “service only” feliratot es kozolte, hogy a pult masik oldalara menjunk at. az egeszet nem ertve kimentunk a foliasatorbol es kerestuk a masik oldalt, de kesobb kiderult, hogy az egybefuggo pult masik vegen kb 2 lepessel balrabb lehet rendelni.

mindenkinek el fogom mondani, hogy borzalmas hely, es ha arra jarok, veszem a faradtsagot es a lent varakozo turistakat is elkuldom inkabb mashova!

nem ertem miert derogal pl koszonni ?!azert mert szarul van kitalalva a hely a vendeggel kell bunkozni? ki kene nyalnod a beterok segget te paraszt mert nem lesz munkad.

mas emberek eleteket mentenek es felhokarcolokat terveznek, neked csak annyi lenne a dolgod, hogy mosolyogsz es utbaigazitod a vendeged ha mar nem voltal kepes ugy kitalalni hogy ne rossz helyre alljon.

egyebkent nem kulonosen draga, atlag arak vannak. ehez merten a pincerno szinten keptelen volt elkesziteni egy vicehazmestert, “mi 1,5 vagy 3 deci borral dolgozunk”

mielott felmentunk azt gondoltam, hogy az erkezo kulfoldi barataimat ide fogom hozni de nem.

ja es a kilatas este nem extra.

helysen talan en a kovetkezokepp csinaltam volna: “ sziasztok sracok, ott tudtok rendelni! “ es ramutattam volna a karnyujtasra levo pontra. peldalul

6  Köszönet neki: David D

Értékelés időpontja: 2018. február 22. mobiltelefonon

Kilátás szép. De ennyibe ki is merül a történet. Az hogy van 4 iglu ès kucorogjak be más baráti társaságaba mert nem foglaltam asztalt vicces..:) Bővíteném a helyet. Igy max kapacitas 4igku azaz 4x4 ember ülhet be osszvissz a “ bàrba”.:) de amúgy feelinges...;)

Köszönet neki: Edina225
Értékelés időpontja: 2017. július 18.

Az italok borzasztóan túlárazottak, a pincérek napközben nehezen veszik rá magukat a munkára, ám este beindul itt az élet. A kilátás csodás, így ezért megéri kifizetni egy limonádét és elmerengni a környékbéli tetők felett.

A látogatás dátuma: 2016. augusztus
1  Köszönet neki: GiulianoM1033
Értékelés időpontja: 2017. július 11. mobiltelefonon

Hely a teton. Gyonyoru a kilatas, klassz itt a varos felett. A problema persze az, hogy napkozben aszalodsz a hosegben. Az arnyekolast/hutest jobban megoldhatnak.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: boruzsa
Értékelés időpontja: 2017. április 20.

gyönyörű kilátás,izgi ételek, közepes árak. Erről a helyszínről a naplemente csodálatos. a limonádé kiváló.:)

A látogatás dátuma: 2016. július
Köszönet neki: AndreaF6538

A következőt megtekintő utazók: 360 Bar ugyancsak megtekintették

Járt már itt: 360 Bar? Ossza meg benyomásait!