“Budapest egyik gyöngyszeme”
Soul Food értékelése

Soul Food
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai
Környék: VII. kerület/zsidó negyed
Értékelés időpontja: 2017. február 3.

Nagyon hangulatos, roppant jó stílussal megalkotott kis hely, de a felszolgáló fiúk kedvességétől és jófejségétől lesz meg a varázsa a Soul Foodnak igazán. Az meg csak ráadás, hogy az ételek eszméletlenül finomak! Kreol burgert és jerk tépett sertés szendvicset próbáltunk, tökéletes volt mindkettő. Bár legszívesebben az egész étlapot végig enném annyira jól hangzik minden. Bármennyire is nagyszerű a hely minden tekintetben, szerintem kicsit magasak az árak. Nem is konkrétan a főételekkel van a gond, hisz 2000 Ft körül ilyen minőségi, ízletes ételt kapni több mint korrekt, de pl. egy mártogatós szószért 3-400 ft-ot elkérni szerintem indokolatlan. (Ugyanakkor az ebédmenüjüket is nagyon jó áron kínálják) Egy másik észrevétel, hogy mikor ott jártunk, az evőeszközök nagy része sajnos ételmaradékos volt, csak többszöri próbára sikerült tiszta villát találni. Egyébként az egész étterem, a mosdó is tiszta, azzal nem volt gond. Összességében egy remek hely, mindenképpen ajánlom!

Köszönet neki: Benjámin B

Értékelés időpontja: 2016. július 22. mobiltelefonon

Szinvonalas kiszolgalas es autentikus izek ide erdemes beterni nemcsak nyari esteken! A mai kreol curry vacsora utan legkozelebb vegig kostolom az etlapot! Koszi

Köszönet neki: Péter B
Értékelés időpontja: 2016. július 22.

Régóta kerestünk a barátainkkal olyan helyet, ahol ízlésünknek megfelelő barbecuet fogyaszthatunk. Örömmel jelentem be, hogy végre megtaláltuk, és már meg is beszéltük a következő alkalmat! Végre igazi ízek, ez Budapest legjobb barbecue lelőhelye! A kiszolgálás kiváló, semmire se volt panasz! Szívesen jövünk máskor is.

Köszönet neki: József K
Értékelés időpontja: 2016. május 18.

Én eddig nagyon szívesen jártam erre a helyre,de legutóbb nagyon rossz élményben volt részem így most egy jó darabig elkerülöm őket!Már az eddigi látogatásaimkor is érezhető volt,hogy nem tudják kezelni a sok vendéget,és mindig volt kavarodás,de ami legutóbb történt az már túl ment a határon!
Gondoltam elviszem egy barátnőmet,mert eddig nem finomakat ettünk,de nagy csalódás volt a látogatás:először is koszos poharakat kaptunk,amit kicseréltek mikor szóltunk,de ez is csak egy fokkal volt tisztább,barátnőm bort kért,amit beletöltöttek egy valószínűleg mosogatógépből kivett pohárba,amitől meleg lett a bor,és három helyett csak két decit kapott!Mikor ezt szóvá tettük kicserélték,az emeleten itt egy kosárból kell mindenkinek elvenni az evőeszközét,de alig találtunk tiszta villát,szinte mindegyiken ételmaradék volt!A wc is nagyon kaotikus állapotban volt,szerintem nagyon kéne egy nagy takarítás az egész helynek!Aztán nagy sokára megérkezett az ételünk,de a barátnőmnek sima burgonya helyett édes burgonyát hoztak,és felcserélték a húsokat is,emiatt is szóltunk,a pincérnő jelezte,hogy nem a miénk volt aznap az első ilyen eset,elvitte az ételt,majd kb tíz perc múlva kicserélve,és akkor már majdnem hidegen hozta vissza az ételt,ami így nem igazán volt ehető,ráadásul a csirkecomb a csontnál véres volt,míg a csirkemell panírja ehetetlenül olajos!Szóval nem is ettük meg!Én nem tudom mi történt a hellyel,de nagyon leromlott a színvonala!A felszolgálók nagyon nincsenek a helyzet magaslatán,és a konyhán sem megy minden rendben a tapasztaltak alapján!Én ezek után nem tudom,hogy visszamegyek e valaha.....

Köszönet neki: Keresztezodes
Értékelés időpontja: 2016. április 12.

Már sokadszorra tértünk vissza,most születésnapi vacsora volt az apropó ,most kipróbáltuk a rakd össze tálat,ami nagyon finom volt,minden ízlett,de a két új kedvencem a sült bab,és a sajt szósz lett,már alig várom a következő ételt,amit megkóstolhatok náluk. Viszont ahogy egyre nő a népszerűségük egyre nyilvánvalóbb,hogy kinőtték a helyet,szó szerint rendszeresen 6-8 ember vár arra,hogy megüresedjen egy asztal.

Köszönet neki: Keresztezodes

A következőt megtekintő utazók: Soul Food ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Soul Food? Ossza meg benyomásait!