“A legendás kert”
Szimpla Kert értékelése

Szimpla Kert
A látnivaló részletes adatainak megjelenítése
A látnivaló részletei
Díj: Nem
A látogatás ajánlott hossza: 2-3 óra
Hasznos információ: Akadálymentesség
Értékelés időpontja: 2017. február 22.

Aki egy estét Pesten tölt, feltétlenül el kell, hogy látogasson a Szimpla kertbe, hacsak egy kávé vagy sör erejéig is!!
Jó berendezés, kortárs alkotásokkal, jó hangulat, ahol zegzugos folyosók és járatok kisebb labirintusát találja. Pár korsó sör után kész kihívás kitalálni belőle! :D

1  Köszönet neki: josvaijulia

Értékelés időpontja: 2017. január 17.

Sajnos annyira felkapott hogy hatalmas sor volt és belépő is volt habár koncert nem. A kiszolgálás elég gyors volt magyarul szinte már nem is kérdezik hogy mit kérsz. Külföldi barátaimat vittem le de hamar leléptünk mert csak külföldiek voltak és ők magyar kocsmában akartak lenni a helyi kultúrát megismerni. Mint érdekesség jó, bemész megiszol egy felest majd át a másik oldalra és ugyanaz a feles fele annyiba kerül.

1  Köszönet neki: vdr14
szciklon, a Szimpla Kert alkalmazásában álló Közönségkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. január 23.

Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését. Szeretnénk leszögezni, hogy a Szimpla Kertben soha nem szedtünk belépőt, a koncertek (minden kedden, szerdán és csütörtökön) ingyenesek. Csak a fogyasztásért kell fizetni. A bejáratnál esetlegesen sor (a vendégek érdekében) a biztonsági ellenőrzés miatt van, de ott belépőjegyet nem szedünk.
Ha tipikus magyar programra szeretnének jönni, javaslom vasárnapi Szimpla Termelői Piacunkat reggel kilenctől délután kettőig, ahol tipikus magyar ételeket lehet kóstolni, vásárolni.

Üdvözlettel:
Orsi
Szimpla Kert

Értékelés időpontja: 2016. december 6. mobiltelefonon

Erdekes hely, mi telen voltunk nem volt olyan nagy tomeg. Mi jol ereztuk magunkat! Furcsa de egyben hangulatos is! Egyszer erdemes benezni!

1  Köszönet neki: FourGuys82
Értékelés időpontja: 2016. október 29. mobiltelefonon

Tök jó kis hely! Nem hittem a szememnek mikor beléptem! Ehhez foghatót még nem láttam! A szendvicsek nagyon finomak voltak! A kontingens szinten klassz!
Minél hamarabb szeretnék visszaterni )))

2  Köszönet neki: Diana F
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 9. mobiltelefonon

Nem értem miért is jó ekkora tömegben, füstben, drágán gyenge minőségű italokat drágan fogyasztani, miközben a zajban lehetelen beszélgetni. Ja, hogy nagyon menő hely?
Biztosan. Tslán velem van baj.

Köszönet neki: 792gyulag

A következőt megtekintő utazók: Szimpla Kert ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Szimpla Kert? Ossza meg benyomásait!