“Mindenképpen érdemes ellátogatni!”
Szimpla Kert értékelése

Szimpla Kert
A látnivaló részletes adatainak megjelenítése
A látnivaló részletei
Díj: Nem
A látogatás ajánlott hossza: 2-3 óra
Hasznos információ: Akadálymentesség
18 értékelés
9 látnivalóról írt értékelés
common_n_attraction_reviews_1bd8 3 pozitív szavazat
“Mindenképpen érdemes ellátogatni!”
Értékelés időpontja: 2017. március 27.

Mi egy vasárnap délután látogattunk el oda a barátainkkal, akik látogatóba voltak Budapesten, és szerintem kár lett volna kihagyni! Szerencsére ilyen délután 5-6 körül nem is voltak túl sokan, a bor finom volt, és természetesen a hangulata sem utolsó. Tényleg egyedi, főleg a turisták számára, ezért is vannak sokan, de ez erről szól!
Mindenképpen benézünk a jövőben is :)

Látogatás dátuma: 2017 márciusában

8 látnivalóról írt értékelés
common_n_attraction_reviews_1bd8 3 pozitív szavazat
“Ajánlom”
Értékelés időpontja: 2017. március 26. mobiltelefonon

Évek óta vissza járó vendég vagyok, mikor Budapesten vagyok "kötelező" bemenni. :) Isteni a csirkeszárny!

Látogatás dátuma: 2016 áprilisában
1 Köszönet neki: Fruzsi01
2 értékelés
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 pozitív szavazat
“A legendás kert”
Értékelés időpontja: 2017. február 22.

Aki egy estét Pesten tölt, feltétlenül el kell, hogy látogasson a Szimpla kertbe, hacsak egy kávé vagy sör erejéig is!!
Jó berendezés, kortárs alkotásokkal, jó hangulat, ahol zegzugos folyosók és járatok kisebb labirintusát találja. Pár korsó sör után kész kihívás kitalálni belőle! :D

Látogatás dátuma: 2017 februárjában
1 Köszönet neki: josvaijulia
6 értékelés
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 pozitív szavazat
“Viszonylag gyors kiszolgálás”
Értékelés időpontja: 2017. január 17.

Sajnos annyira felkapott hogy hatalmas sor volt és belépő is volt habár koncert nem. A kiszolgálás elég gyors volt magyarul szinte már nem is kérdezik hogy mit kérsz. Külföldi barátaimat vittem le de hamar leléptünk mert csak külföldiek voltak és ők magyar kocsmában akartak lenni a helyi kultúrát megismerni. Mint érdekesség jó, bemész megiszol egy felest majd át a másik oldalra és ugyanaz a feles fele annyiba kerül.

Látogatás dátuma: 2016 decemberében
1 Köszönet neki: vdr14
szciklon, a Szimpla Kert alkalmazásában álló Közönségkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre., 2017. január 23.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését. Szeretnénk leszögezni, hogy a Szimpla Kertben soha nem szedtünk belépőt, a koncertek (minden kedden, szerdán és csütörtökön) ingyenesek. Csak a fogyasztásért kell fizetni. A bejáratnál esetlegesen sor (a vendégek érdekében) a biztonsági ellenőrzés miatt van, de ott belépőjegyet nem szedünk.
Ha tipikus magyar programra szeretnének jönni, javaslom vasárnapi Szimpla Termelői Piacunkat reggel kilenctől délután kettőig, ahol tipikus magyar ételeket lehet kóstolni, vásárolni.

Üdvözlettel:
4 látnivalóról írt értékelés
common_n_attraction_reviews_1bd8 5 pozitív szavazat
“Egy fura hely, de jo!”
Értékelés időpontja: 2016. december 6. mobiltelefonon

Erdekes hely, mi telen voltunk nem volt olyan nagy tomeg. Mi jol ereztuk magunkat! Furcsa de egyben hangulatos is! Egyszer erdemes benezni!

Látogatás dátuma: 2016 decemberében
1 Köszönet neki: FourGuys82

A következőt megtekintő utazók: Szimpla Kert ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Szimpla Kert? Ossza meg benyomásait!