“Matyi nagyon segítőkész, és jól informált Budapesttel kapcsolatban”
Conquer Budapest értékelése

Conquer Budapest
A látnivaló részletes adatainak megjelenítése
A látnivaló részletei
A látogatás ajánlott hossza: 2-3 óra
Értékelés időpontja: 2016. június 29.

Nagyon ajánlom Matyit, mert remek idegenvezető, és nagyon segítőkész.
Ráadásul meg fizetni sem kell az idegenvezetéséért, azért mi adtunk neki jattot, mert megérdemelte.
nagyon jó fej, vicces, fiatalos.

2  Köszönet neki: BlueAparments
MatCB, a Conquer Budapest alkalmazásában álló Owner válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. október 6.

Köszönöm szépen! Örülök, hogy tetszett a túrám! :)

Értékelés időpontja: 2 nappal ezelőtt mobiltelefonon

Köszönet neki: Alan K
Értékelés időpontja: 2017. október 30. mobiltelefonon

Köszönet neki: annv644
Értékelés időpontja: 2017. október 11. mobiltelefonon

Köszönet neki: anne f
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 15.

Köszönet neki: Sales B

A következőt megtekintő utazók: Conquer Budapest ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Conquer Budapest? Ossza meg benyomásait!