“Minősíthetetlen kiszolgálás”

151. helyezett 158 Falatozók közül Budapesten
Környék: Erzsébetváros
Környék: Erzsébetváros
Értékelés időpontja: 2018. február 26. mobiltelefonon

A kedvesnek nem nevezhető Barát Klaudia miután rámerőltet egy olyan menüt és mertem érte szólni hogy köszönöm nem kérem vágta a fejeket + fújtatott egy sort hogy neki most törölni kell !!! Kaptam egy ilyen szendvicset cserébe.!!! Ebbe télleg ez van . Na ide se többet

1  Köszönet neki: katoka79

Értékelés időpontja: 2018. január 11.

A barátommal jártunk nemrég a KFC-ben de igazam, lett én nem akartam bemenni hiszen többször is száraz zsemlét kaptam illetve a hús sem volt sokszor jól átsütve, az üdítők vizezve vannak...

Köszönet neki: andika21
Értékelés időpontja: 2017. október 16.

Párszor jártam ebben a kócerájban, de mindig koszos volt. Ha az üzlet koszos, akkor a dolgozók is igénytelenek lehetnek. Soha többet nm teszem be ide a lábam! Semmit nem sütnek meg rendesen, véres a hús belseje. A dolgozók lekezelők, és mocskos a kezük a ruhájuk.

Köszönet neki: Voyager736749
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 9. mobiltelefonon

Nagyon szeretem a kfc t de ezek a figyelmetlen fiatalok miad maskor gondolkodni fogom. 2 x egymas utan enyi figyelmetlenség nemlehet és mind két nap. Vezetőség figyelyen oda.

Köszönet neki: Baris3417
Értékelés időpontja: 2017. június 29.

Előfurdul, hogy nincs mag a zsemlén, nincs alapanyag, de viszont a dolgozók nagyon kedvesek. a KFC Király a király!

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: KPeti27

A következőt megtekintő utazók: KFC ugyancsak megtekintették

Járt már itt: KFC? Ossza meg benyomásait!