Mai nyitvatartás: 10:00 - 22:00
Izgalmas, gondolkodós szoba

Több rejtett ajtót, odafigyelést igénylő feladatokat és jó szórakozást biztosít a szoba a... olvasson tovább

Ezzel a látnivalóval együttműködve begyűjtött értékelés

Értékelés időpontja: 2020. március 5.
jagi214
Két játék, egymás utáni sikeres szabadulás

Érdekes, változatos feladatok, mindkét szobában. Az öt fős baráti társaság remekül érezte magát... olvasson tovább

Ezzel a látnivalóval együttműködve begyűjtött értékelés

Értékelés időpontja: 2020. február 11.
mve0624
Mind a(z) 261 értékelés megtekintése

Értékelés időpontja: 2018. március 5.

10 éves kislányomnak tartottuk a születésnapját. A meghívott gyerekek élvezték a játékokot. A segítők is kedvesek voltak.

A program dátuma: 2018. március
Köszönet neki: reinkrisztina
Ildi G, a MINDCRIME escape room alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. március 6.

Köszönjük szépen az értékelést! :)

Értékelés időpontja: 2018. február 12.

Kiváló Animátorok, remek kaland volt! Egyetlen negatívum a lehetetlen patkolás. A gyerekek remekül érezték magukat, a játékot nagyon élvezték!

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: hervaykiki
Ildi G, a MINDCRIME escape room alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 13.

Köszönjük az értékelést, örülünk, hogy jól éreztétek magatokat! :)

Értékelés időpontja: 2018. január 29.

A szobák kifogástalanok,izgalmasak.A játèkmesterek közvetlenek nagyon jó fejek.Csak ajánlani tudom.Minden fantasztikus volt.

Köszönet neki: peterp832018
Ildi G, a MINDCRIME escape room alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 1.

Köszönjük szépen! :)

Értékelés időpontja: 2018. január 29.

Szülinapozáson voltunk ott, nagyon jól éreztük magunkat. Az animátor lányok nagyon kedvesek voltak. Ajánlom mindenkinek a szülinapozást:)

Köszönet neki: dorottyaj2018
Ildi G, a MINDCRIME escape room alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 8.

Köszönjük az értékelést, örülünk, hogy jól éreztétek magatokat!
Ha esetleg segítenél nekünk abban, hogy elmondod, mi miatt lett mégis csak 3 pontos az értékelés, annak is nagyon örülnénk, mert mindenképp szeretnénk javítani rajta!
Köszönjük :)
Üdv,
Ildi és a MindCrime csapata

Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Születésnapjára kapta a 12 éves lányom ezt a programot, nyolcan voltak összesen, felnőttek közül egyikünk sem ment be velük, de így is megoldották 6 perccel a teljes idő lejárta előtt. Volt, aki először járt szabadulószobában, és neki is nagyon tetszett, de azoknak is, akkor már gyakorlottabbak voltak. Óriási üdvrivalgással jöttek ki! Utána velünk, felnőttekkel is végignézették a gyerekek a pályát, mert mi csak az első szobát láttuk kamerán keresztül, és nekünk is nagyon tetszett.

Köszönet neki: fmnori
Ildi G, a MINDCRIME escape room alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. január 23.

Köszönjük szépen az értékelést, örülünk, hogy jól éreztétek magatokat! :)