“A legjobb gyors reggeli”
Bite Bakery Café értékelése

Bite Bakery Café
23. helyezett 158 Falatozók közül Budapesten
Konyha: Magyar, Kávéház
Környék: Terézváros
Leírás: Emlékszel még a gyerekkori perecekre? Viszontlátnád őket trendi formában újjászületve? Felturbóznád baconnel, sajttal? Szendvicset barkácsolnál belőle? Vagy inkább csak kávéznál egy jót Budapest szívében? Helyben sült fahéjas tekercsre vágysz? Ha bármelyikre igennel válaszoltál, itt a helyed! Az utcáról is látható látványkonyhában készült, mindig friss termékek várnak téged finom kávéval, csapolt őrségi joghurttal (igen, csapolt joghurt!), limonádéval a belvárosban a Nyugati téren a 4-6-os villamos megállójával szemben, minden nap reggeltől estig!
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Itt köszönnek a vendégnek. Finom perecek többféle szósszal, fahéjas csiga, (tejes és normál) kávék, melyek gyorsan elkészülnek.

Köszönet neki: Botond78

Értékelés időpontja: 2017. október 19.

Nem célirányosan tértem be, de nem bántam meg. Egyáltalán nem bántam meg.
Nagyon rég találkoztam ilyen kedves, udvarias és profi kiszolgálással pedig variáltam. Mosolyogva jöttem ki a helyről.
A csokis és fahéjas tekercs nagyon jó. A kávét nem próbáltam, de biztos hogy még ki fogom.

Köszönet neki: esthers80
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 25.

Pár éve egy barátnőm meghívására ettem itt először, méghozzá a kakaós csigájukat. Azóta sem ettem ehhez foghatót ! Mindenkinek csak ajánlani tudom, megéri az árát.

Köszönet neki: Yvette97
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 19. mobiltelefonon

Elképesztően finom tekercsek különböző ízekben. Perecek, szendvicsek, kávé, tea, limonádé. Mindent ki kell próbálni.

A látogatás dátuma: 2017. január
A következővel együttműködve begyűjtött értékelés: Deutsche Telekom
Köszönet neki: JuditB282
Noémi S, a Bite Bakery Café alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. augusztus 24.

Kedves Judit!

Nagyon köszönjük az értékelést! Nagyon örülünk, hogy elégedett vagy a termékeinkkel! Reméljük mihamarabb újra köszönthetünk üzletünkben!

Üdv,
BITE csapat

Értékelés időpontja: 2017. június 26.

Egy barátommal ejtettük útba a helyet, és nem csalódtunk. Bounty-s jegeskávét ittunk, nagyon finom volt. Nem volt túl édes, tökéletes egy fülledt, nyári napra. Fényképeztünk is, nem szóltak, sőt, velünk együtt szórakoztak az alkalmazottak is! :)
Szuper hely! Legközelebb eszünk is!

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: SzekeresLevente
Noémi S, a Bite Bakery Café alkalmazásában álló Vendégkapcsolati vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. június 29.

Kedves Levente!

Köszönjük, hogy megosztottad a tapasztalatodat! Legközelebb az Eperkrém lattét is kóstold meg! Várunk szeretettel!

Üdvözlettel:
BITE csapat

A következőt megtekintő utazók: Bite Bakery Café ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bite Bakery Café? Ossza meg benyomásait!