“Csalódás”
Leroy Mammut értékelése

Leroy Mammut
Értékelés időpontja: 2018. március 10. mobiltelefonon

Ár-érték arányban az egyik legpocsékabb, ahol mostanában jártam.
A krumplichips hideg volt, a steaket rare helyett átsütötték, a fajitas-ban nyomokban volt csirke, helyette túlpárolt zöldségek. A brownie nem brownie. Se kemény kívül, se puha belül, de legalább sok volt.
Az üres tányéron felett ültem kb. negyed órát - gondoltam lassan én visszaviszem, mert zavart. A desszertest csak azért vittek el, mert szóltam, hogy fizetnék. És messze nem volt teltház.
Kérdés nélkül rákerült a 12%(!!!) szervízdíj.
Ehhez képes a számla igen borsos volt.
Soha többet!

Köszönet neki: bensonzs

Értékelés időpontja: 2017. december 29.

Egy mozi utáni gyors vacsi a két ünnep között... Étlapot nem kérünk jöjjön a jól megszokott bélszínsaláta... Hamar érkezik, fenséges, mint mindig. Szép világos lett az új berendezés, szellősebb lett a belső tér, de azt a piros, furcsa, ázsiai bábút nehéz megszokni..:-) Aki nem kóstolta még a bélszinsalit a Mammut Leroyban, az pótolja hamar!

Köszönet neki: StefM274
Értékelés időpontja: 2017. december 25.

Lányommal ebédeltünk Karácsony előtt, minden nagyon finom volt.
A számlára eleve felszámítanak szervízdíjat, amit nem nagyon szeretek, mert helyettem találják ki, hogy mennyire vagyok elégedett a szolgáltatással.
Ezek után feltettek a számlára egy plusz tételt. Amikor ezt szóvá tettem, akkor elvitték a számlát, majd készpénzben visszahozták a nettó összeget (szervízdíj nélkül) és a számlát már nem hozták vissza.
Nem szeretem, ha lehúznak, többé nem megyek oda.
Mindenki figyeljen, hogy mit próbálnak velük kifizettetni!

1  Köszönet neki: AndrasZ7
Értékelés időpontja: 2017. november 22. mobiltelefonon

Egy egyszerű bécsi szeletet ettünk burgonyapürével de szinte ehetetlen volt, nagyon sajnáltam rá a pénzt utólag.. Nehéz elrontani de nekik sikerült, a krumpli pedig nem volt friss.

Köszönet neki: Global672443
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 19.

LEROY CAFE (Mamut II.), tegnap 17 óra. Egy kolléganőmmel beültünk kávézni. Én jegeskávét, ő caffe lattét rendelt. Beszélgettünk egy negyedórányit, majd kértük a számlát, ami 1600 Ft-ról szól. Könnyű kis kávézás a munkanap végén. Írva állt, hogy a szervíz díj is benne foglaltatik. Ezzel együtt szerettünk volna egy kis borravalót adni. Nekem automatából frissen felvett 20 000-es címletű kápém volt, a kolléganőnek aprója, így nekem adta a részét, én meg kiraktam az asztalra a húszezrest, és mondtam a pincérnek, hogy 1800-ból kérünk vissza. A fiatal srác furcsa fordulattal elviharzott, majd hanyagul oda gurított 200 Ft-ot. Mondom, hogy 20.000 Ft-os címletet adtam, ráadásul tanúm is van rá. Márpedig az 2000-es volt, mondja ő. Mondom, hogy márpedig blokkom van róla, hogy frissen vettem fel automatából, mert nincs kápém – és mutatom a pénztárcámat. „Márpedig az csak 2000-es volt.” Mire én: „Akkor kérem az üzletvezetőt!” Jött is nyájasan a középkorú fazon, aki meghallgatta a történetet, és „kivizsgálást” ígért. Becsületére legyen mondva, hogy a „kivizsgálás” öt percére kaptunk valami gagyi nasit. Az eredmény természetesen nem csak az volt, hogy nem találtak húszezres címletet a kasszájukban, hanem az is, hogy a szomszéd asztalnál valaki „látta”, hogy mi kétezrest adtunk. Namost ezen a ponton ment föl a pumpa nálam. Egyetlen „szomszédunk” volt, úgy öt méterre, akit viszont a pincér hajszál pontosan kitakart, amikor átvette a pénzt. Nyugtattam a szemben ülő kolléganőt, aki kezdte volna fölemelni a hangját. A tény az tény marad: az üzletvezető is beállt a maffiába, nem csak egy szánalmas pincér lopott 18.000 Ft-ot a saját szakálára tőlünk. Valószínűleg osztoznak az üzletvezetővel. Viszonylag kultúráltan sikerült félhangosan összegeznem a helyzetet, majd kézfogás közben „gartuláltam” ennek a derék üzletvezetőnek a találékony üzletpolitikájához. Most dokumentálva jelentem a Mammut igazgatóságának az esetet. Nem mintha kártérítést várnék, mert hiszen ez – lássuk be – fogyasztóvédelmi szempontból vert helyzet. Csak az a célom, hogy tudjanak a bérlőik gazemberségeiről, ha esetleg más is jelent hasonló eseteket a Leroy Caféról. Igen, a 2000-est és a 20.000-est „kis jóindulattal” össze lehet keverni. Az ilyen üzletszerű parasztkodásnak azonban nem a Mammutban a helye, ami mégiscsak rangosabb hely ennél. Aludtam rá egyet, de erről jó, ha tudtok. Pláne, ha mással is csináltak hasonlót. A honlapjuk egyetlen kommentje 2011-ből, mintha indirekt hasonló „korrektségi nívót” sejtetne. Mégegyszer gratulálunk a Leroy Cafének a hibátlan csapatmunkához!

7  Köszönet neki: 370tamask

A következőt megtekintő utazók: Leroy Mammut ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Leroy Mammut? Ossza meg benyomásait!