“KIváló konyha, remek meglepetésekkel”
Babel Budapest értékelése

Babel Budapest
Értékelés időpontja: 2017. január 13.

Már kétszer eljöttünk a Bábelbe, mert kiváló a konyhája. Remek és váratlan ízek, kellemes tálalással. Mindenkinek csak ajánlani tudom, jöjjön el a Piarista közbe.
Természetesen itthoni viszonylatban nem olcsó, de Európai mértékkel igen.
Örültem, hogy nem kellett magyar bort innom, mert nem bírja a gyomrom. Külföldi nincs. Viszont segítettek választani egy remek whiskyt!
A felszolgálás is kifogástalan.
Egy pici kritika, hogy az édességek csak formailag érdekesek. Ezen lehetne javítani!
A mentás almasorbet megfelelő lenne desszertnek is.

Köszönet neki: kajudit24
Szilvia G, a Babel Budapest alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. február 14.

Kedves kajudit24,
Köszönjük szépen a kedves szavakat és a kiváló értékelést! Örömmel tölt el minket, hogy mindennel elégedett volt, illetve a desszerttel kapcsolatos visszajelzést is köszönjük, igyekszünk ebből is új ihletet meríteni! Reméljük hamarosan újra találkozunk! Üdv, Babel Budapest

Értékelés időpontja: 2016. december 23.

Rendkívűli élmény, melyet csak megtapasztalva lehet élvezni. Mesélni róla felesleges, csak javasolni tudom!

Ezzel az étteremmel együttműködve begyűjtött értékelés
Köszönet neki: tamasfetter
Szilvia G, a Babel Budapest alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. január 4.

Kedves tamasfetter,
Köszönjük szépen a kiváló értékelést és a kedves szavakat, ilyenkor éri csak meg igazán az a sok munka, amit abba fektetünk, hogy a legjobbat nyújthassuk vendégeinknek! Reméljünk hamarosan újra találkozunk. Minden jót, Babel Budapest

Értékelés időpontja: 2016. december 3. mobiltelefonon

Mindennel elégedettek voltunk. A kiszolgálás, az ételek minősége fantasztikus. A menüsor közben apró meglepetéseket is kaptunk. Talán a szarvasgerinc volt a legjobb. Ízorgia a javából. Visszatérős.

Köszönet neki: 282gy_rgyr
Szilvia G, a Babel Budapest alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. december 14.

Köszönjük szépen ezt a csodálatos visszajelzést, mindig öröm ilyen szavakat olvasni. Mi is bízunk benne, hogy hamarosan újra találkozunk, hasonlóan kiváló élményekkel gazdagodva! Üdv, Babel Budapest

Értékelés időpontja: 2016. szeptember 3. mobiltelefonon

Finom, különleges étel költemények, hangulatos berendezés, kedves, segítőkész személyzet.
Kifejezetten finom, magyar borok.

2  Köszönet neki: Marosvolgyi_Anna
Értékelés időpontja: 2016. április 3. mobiltelefonon

Sokat hallottam már a Babel étteremről, főleg a vegán degusztációs menü kapcsán. Azt kell mondanom, hogy teljes mértékben felülmúlták várakozásaimat! A fogások jól megkomponáltak és kiegyensúlyozottak voltak, a tálalás szemet gyönyörködtető, és az adagok kifejezetten bőségesek kóstoló menühöz képest. A személyzet nagyon figyelmes és barátságos, de egyáltalán nem tolakodó. Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki, és lehetőleg a vegán menünek is adjon egy esélyt...akkor is ha nem vegán, sőt! A vegán degusztációs menü hiánypótló a budapesti fine dining éttermek körében.

Köszönet neki: Dóra S
Meszesi A, a Babel Budapest alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. április 25.

Kedves Dóra,

köszönjük a dicsérő szavakat, igazán jól esik. Örömmel tölt el bennünket, hogy elégedettek voltak és jól érezték magukat. Várjuk szeretettel a jövőben is!

Üdv,
Babel csapat

A következőt megtekintő utazók: Babel Budapest ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Babel Budapest? Ossza meg benyomásait!