“Házassàgi évfordulo”

Babel Budapest
Értékelés időpontja: 2017. február 3. mobiltelefonon

Lenyűgözött bennünket!
Méltán híres a hely!
Minden portálon a top 3 ba teszik az éttermet, gondoltam ez talán jó lesz egy házassági évforduló megünneplésère.
Nem nyúltunk mellé!
Az ételek egytől egyig élmènyszámba mennek!
Meglepő, ugyanakkor nagyon is összeillő ízekkel.
Az ételek között, kis plusz falatkák, amiktől teljesen odavoltunk.
Én nem kértem előételt, de mivel a többiek igen, hogy ne csak nézzem őket , kaptam egy miniatűr adagot,abból, amit ők is ettek.
Nagyon figyelmes!
A pincérek végtelenül figyelmesek, kedvesek, de nem tolakodóak!
A borválaszték remek, egyedi. Az ételekhez ajánlott borok nagyon passzolnak! Le a kalappal a someliének.
Az árak természetesen nem a magyar átlag pénztárcájához szabottak, de egy ilyen ünnepi eseménynek biztosan a koronája.
Mi még biztosan visszatérünk!

Köszönet neki: Ágnes K
Szilvia G, a Babel Budapest alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. február 14.

Kedves Ágnes K,
Először is számunkra megtiszteltetés, hogy nálunk ünnepelték az évfordulójukat, köszönjük szépen és reméljük még sok szép ilyen alkalomra tudnak koccintani majd a Babelben! Mindig elképesztően jó érzés számunkra ilyen pozitív visszajelzéseket olvasni, örömmel tölt el minket, hogy elégedettek a számunkra legfontosabb emberek, a vendégeink. Reméljük hamarosan újra találkozunk, bármikor szeretettel várjuk Önöket! Üdv, a Babel csapata

Értékelés időpontja: 2017. január 13.

Már kétszer eljöttünk a Bábelbe, mert kiváló a konyhája. Remek és váratlan ízek, kellemes tálalással. Mindenkinek csak ajánlani tudom, jöjjön el a Piarista közbe.
Természetesen itthoni viszonylatban nem olcsó, de Európai mértékkel igen.
Örültem, hogy nem kellett magyar bort innom, mert nem bírja a gyomrom. Külföldi nincs. Viszont segítettek választani egy remek whiskyt!
A felszolgálás is kifogástalan.
Egy pici kritika, hogy az édességek csak formailag érdekesek. Ezen lehetne javítani!
A mentás almasorbet megfelelő lenne desszertnek is.

Köszönet neki: kajudit24

Kedves kajudit24,
Köszönjük szépen a kedves szavakat és a kiváló értékelést! Örömmel tölt el minket, hogy mindennel elégedett volt, illetve a desszerttel kapcsolatos visszajelzést is köszönjük, igyekszünk ebből is új ihletet meríteni! Reméljük hamarosan újra találkozunk! Üdv, Babel Budapest

Értékelés időpontja: 2016. december 23.

Rendkívűli élmény, melyet csak megtapasztalva lehet élvezni. Mesélni róla felesleges, csak javasolni tudom!

Ezzel az étteremmel együttműködve begyűjtött értékelés
Köszönet neki: tamasfetter
Szilvia G, a Babel Budapest alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. január 4.

Kedves tamasfetter,
Köszönjük szépen a kiváló értékelést és a kedves szavakat, ilyenkor éri csak meg igazán az a sok munka, amit abba fektetünk, hogy a legjobbat nyújthassuk vendégeinknek! Reméljünk hamarosan újra találkozunk. Minden jót, Babel Budapest

Értékelés időpontja: 2016. december 3. mobiltelefonon

Mindennel elégedettek voltunk. A kiszolgálás, az ételek minősége fantasztikus. A menüsor közben apró meglepetéseket is kaptunk. Talán a szarvasgerinc volt a legjobb. Ízorgia a javából. Visszatérős.

Köszönet neki: 282gy_rgyr
Szilvia G, a Babel Budapest alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2016. december 14.

Köszönjük szépen ezt a csodálatos visszajelzést, mindig öröm ilyen szavakat olvasni. Mi is bízunk benne, hogy hamarosan újra találkozunk, hasonlóan kiváló élményekkel gazdagodva! Üdv, Babel Budapest

Értékelés időpontja: 2016. szeptember 3. mobiltelefonon

Finom, különleges étel költemények, hangulatos berendezés, kedves, segítőkész személyzet.
Kifejezetten finom, magyar borok.

2  Köszönet neki: Marosvolgyi_Anna

A következőt megtekintő utazók: Babel Budapest ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Babel Budapest? Ossza meg benyomásait!