Észrevettük, hogy nem támogatott böngészőt használ. Előfordulhat, hogy a TripAdvisor webhely nem jelenik meg megfelelően.
A következő böngészőket támogatjuk:

“No. 1.”
5 az 5 buborékból Babel Budapest értékelése

Babel Budapest
Konyha: Európai, Közép-európai, Magyar
Milyen alkalomra? Helyi konyha, Különleges alkalmak, Romantikus, Üzleti találkozók
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Ingyenes WiFi, Teljes bár, Foglalások, Ülőhely, Alkoholos italok, Felszolgálószemélyzet, Akadálymentesített
30 értékelés
21 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 8 pozitív szavazat
“No. 1.”
5 az 5 buborékból Értékelés időpontja: 2 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Régóta szemeztem az étteremmel, születésnapra ideális választásnak tűnt. Utólag nem ideálisnak, hanem tökéletesnek gondolom. Az árak magasabbak mint szinte minden hazai étteremben, de bár ilyen ár/érték aránnyal működne a többi 'nagy' hely. Egy igazi gasztronómiai élmény volt, a belépéstől kezdve. Kiszolgálás jó, néha picit sok a jelenlét, de mindig kedvesek. Az ételek koreográfiája is tökéletes, nemcsak az ízük. A Békás szoros kötelező desszert! Semmihez nem hasonlítható ízek, nincs túltolva, nem molekuláris idiótaság, hanem egyszerűen frenetikus ízek, hihetetlen borválasztékkal. Biztos, hogy michelin csillagos étterem lesz, ha a tulaj is akarja. Azt nem tudom, hogy ez jó lesz-e nekünk. De ma szerintem az egyik, ha nem a legjobb étterem hazánkban.

Látogatás dátuma: 2017 márciusában

Kiszolgálás
    Érték
    Hangulat
Dátum | Osztályozás
  • Előbb az egyszerűsített kínai nyelvűek
  • Előbb a dán nyelvűek
29 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 5 pozitív szavazat
“FINE.”
5 az 5 buborékból Értékelés időpontja: 2 héttel ezelőtt

Lehetne bárhol a világon, mindenhol ilyen telítettséggel menne.
Barátságos kiszolgálás, de ez legfőképp a sommeliernek az érdeme. A többiek még kicsit merevek, de a hozzáállás 100%!
Az ételek hibátlanok, olyan megoldásokkal, gondolatokkal ami még kis hazánkban nem mindennapos, még ebben a szegmensben sem. Élmény volt!
Kicsit túl van árazva az itthoni pénztárcákhoz, a többi hasonló szintű hazai éttermek 30-40%-al kedvezőbb árúak.

• Látogatás dátuma: 2017 márciusában
Köszönet neki: napocska
10 értékelés
8 étteremről szóló értékelés
“Házassàgi évfordulo”
5 az 5 buborékból Értékelés időpontja: 2017. február 3. mobiltelefonon

Lenyűgözött bennünket!
Méltán híres a hely!
Minden portálon a top 3 ba teszik az éttermet, gondoltam ez talán jó lesz egy házassági évforduló megünneplésère.
Nem nyúltunk mellé!
Az ételek egytől egyig élmènyszámba mennek!
Meglepő, ugyanakkor nagyon is összeillő ízekkel.
Az ételek között, kis plusz falatkák, amiktől teljesen odavoltunk.
Én nem kértem előételt, de mivel a többiek igen, hogy ne csak nézzem őket , kaptam egy miniatűr adagot,abból, amit ők is ettek.
Nagyon figyelmes!
A pincérek végtelenül figyelmesek, kedvesek, de nem tolakodóak!
A borválaszték remek, egyedi. Az ételekhez ajánlott borok nagyon passzolnak! Le a kalappal a someliének.
Az árak természetesen nem a magyar átlag pénztárcájához szabottak, de egy ilyen ünnepi eseménynek biztosan a koronája.
Mi még biztosan visszatérünk!

Látogatás dátuma: 2017 februárjában
Köszönet neki: Ágnes K
Szilvia G, a Babel Budapest alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre., 2017. február 14.
Kedves Ágnes K,
Először is számunkra megtiszteltetés, hogy nálunk ünnepelték az évfordulójukat, köszönjük szépen és reméljük még sok szép ilyen alkalomra tudnak koccintani majd a Babelben! Mindig elképesztően jó érzés számunkra ilyen pozitív visszajelzéseket olvasni, örömmel tölt el minket, hogy elégedettek a számunkra legfontosabb emberek, a vendégeink. Reméljük hamarosan újra találkozunk, bármikor szeretettel várjuk Önöket! Üdv, a Babel csapata
Budapest, Magyarország
5 értékelés
4 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 2 pozitív szavazat
“KIváló konyha, remek meglepetésekkel”
5 az 5 buborékból Értékelés időpontja: 2017. január 13.

Már kétszer eljöttünk a Bábelbe, mert kiváló a konyhája. Remek és váratlan ízek, kellemes tálalással. Mindenkinek csak ajánlani tudom, jöjjön el a Piarista közbe.
Természetesen itthoni viszonylatban nem olcsó, de Európai mértékkel igen.
Örültem, hogy nem kellett magyar bort innom, mert nem bírja a gyomrom. Külföldi nincs. Viszont segítettek választani egy remek whiskyt!
A felszolgálás is kifogástalan.
Egy pici kritika, hogy az édességek csak formailag érdekesek. Ezen lehetne javítani!
A mentás almasorbet megfelelő lenne desszertnek is.

• Látogatás dátuma: 2017 januárjában
Köszönet neki: kajudit24
Kedves kajudit24,
Köszönjük szépen a kedves szavakat és a kiváló értékelést! Örömmel tölt el minket, hogy mindennel elégedett volt, illetve a desszerttel kapcsolatos visszajelzést is köszönjük, igyekszünk ebből is új ihletet meríteni! Reméljük hamarosan újra találkozunk! Üdv, Babel Budapest
Pécs
1 értékelés
“Utazás az ízek világában”
5 az 5 buborékból Értékelés időpontja: 2016. december 23.

Rendkívűli élmény, melyet csak megtapasztalva lehet élvezni. Mesélni róla felesleges, csak javasolni tudom!

Látogatás dátuma: 2016 novemberében
Ezzel az étteremmel együttműködve begyűjtött értékelés

Köszönet neki: tamasfetter
Szilvia G, a Babel Budapest alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre., 2017. január 4.
Kedves tamasfetter,
Köszönjük szépen a kiváló értékelést és a kedves szavakat, ilyenkor éri csak meg igazán az a sok munka, amit abba fektetünk, hogy a legjobbat nyújthassuk vendégeinknek! Reméljünk hamarosan újra találkozunk. Minden jót, Babel Budapest

A következőt megtekintő utazók: Babel Budapest ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Babel Budapest? Ossza meg benyomásait!