“Nagy Csalódás”
Babel Budapest értékelése

Babel Budapest
Értékelés időpontja: 2017. július 11.

Egy orvos társasággal ültünk be vacsorázni de sajnos nagy csalódást okozott mert jókat olvastunk a helyről. Sem a felszolgálók nem voltak kedvesek sem az étel ár érték aránya sem közelítette meg az általunk olvasottakkal.

A látogatás dátuma: 2017. június
2  Köszönet neki: szlili
Ildiko T, a Babel Budapest alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. augusztus 7.

Kedves szlili,

Köszönjük szépen, hogy vette a fáradságot és őszintén leírta véleményét az éttermünkben szerzett tapasztalatról. Hisszük, hogy minden kritika segít jobbá és jobbá válni, ezért szeretnénk kérni, hogy egy kicsit aprólékosabban fejtse ki nekünk, hogy mi az, amivel nem voltak elégedettek.
Melyik ételeket fogyasztották? Miben nyilvánult meg, hogy nem volt kedves a felszolgáló?

Köszönettel, Babel Budapest

Értékelés időpontja: 2017. április 10. mobiltelefonon

Régóta szemeztem az étteremmel, születésnapra ideális választásnak tűnt. Utólag nem ideálisnak, hanem tökéletesnek gondolom. Az árak magasabbak mint szinte minden hazai étteremben, de bár ilyen ár/érték aránnyal működne a többi 'nagy' hely. Egy igazi gasztronómiai élmény volt, a belépéstől kezdve. Kiszolgálás jó, néha picit sok a jelenlét, de mindig kedvesek. Az ételek koreográfiája is tökéletes, nemcsak az ízük. A Békás szoros kötelező desszert! Semmihez nem hasonlítható ízek, nincs túltolva, nem molekuláris idiótaság, hanem egyszerűen frenetikus ízek, hihetetlen borválasztékkal. Biztos, hogy michelin csillagos étterem lesz, ha a tulaj is akarja. Azt nem tudom, hogy ez jó lesz-e nekünk. De ma szerintem az egyik, ha nem a legjobb étterem hazánkban.

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: Ivan_Rozsa
Értékelés időpontja: 2017. április 8.

Lehetne bárhol a világon, mindenhol ilyen telítettséggel menne.
Barátságos kiszolgálás, de ez legfőképp a sommeliernek az érdeme. A többiek még kicsit merevek, de a hozzáállás 100%!
Az ételek hibátlanok, olyan megoldásokkal, gondolatokkal ami még kis hazánkban nem mindennapos, még ebben a szegmensben sem. Élmény volt!
Kicsit túl van árazva az itthoni pénztárcákhoz, a többi hasonló szintű hazai éttermek 30-40%-al kedvezőbb árúak.

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: napocska
Értékelés időpontja: 2017. február 3. mobiltelefonon

Lenyűgözött bennünket!
Méltán híres a hely!
Minden portálon a top 3 ba teszik az éttermet, gondoltam ez talán jó lesz egy házassági évforduló megünneplésère.
Nem nyúltunk mellé!
Az ételek egytől egyig élmènyszámba mennek!
Meglepő, ugyanakkor nagyon is összeillő ízekkel.
Az ételek között, kis plusz falatkák, amiktől teljesen odavoltunk.
Én nem kértem előételt, de mivel a többiek igen, hogy ne csak nézzem őket , kaptam egy miniatűr adagot,abból, amit ők is ettek.
Nagyon figyelmes!
A pincérek végtelenül figyelmesek, kedvesek, de nem tolakodóak!
A borválaszték remek, egyedi. Az ételekhez ajánlott borok nagyon passzolnak! Le a kalappal a someliének.
Az árak természetesen nem a magyar átlag pénztárcájához szabottak, de egy ilyen ünnepi eseménynek biztosan a koronája.
Mi még biztosan visszatérünk!

A látogatás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: Roam682760
Szilvia G, a Babel Budapest alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. február 14.

Kedves Ágnes K,
Először is számunkra megtiszteltetés, hogy nálunk ünnepelték az évfordulójukat, köszönjük szépen és reméljük még sok szép ilyen alkalomra tudnak koccintani majd a Babelben! Mindig elképesztően jó érzés számunkra ilyen pozitív visszajelzéseket olvasni, örömmel tölt el minket, hogy elégedettek a számunkra legfontosabb emberek, a vendégeink. Reméljük hamarosan újra találkozunk, bármikor szeretettel várjuk Önöket! Üdv, a Babel csapata

Értékelés időpontja: 2017. január 13.

Már kétszer eljöttünk a Bábelbe, mert kiváló a konyhája. Remek és váratlan ízek, kellemes tálalással. Mindenkinek csak ajánlani tudom, jöjjön el a Piarista közbe.
Természetesen itthoni viszonylatban nem olcsó, de Európai mértékkel igen.
Örültem, hogy nem kellett magyar bort innom, mert nem bírja a gyomrom. Külföldi nincs. Viszont segítettek választani egy remek whiskyt!
A felszolgálás is kifogástalan.
Egy pici kritika, hogy az édességek csak formailag érdekesek. Ezen lehetne javítani!
A mentás almasorbet megfelelő lenne desszertnek is.

A látogatás dátuma: 2017. január
Köszönet neki: kajudit24

Kedves kajudit24,
Köszönjük szépen a kedves szavakat és a kiváló értékelést! Örömmel tölt el minket, hogy mindennel elégedett volt, illetve a desszerttel kapcsolatos visszajelzést is köszönjük, igyekszünk ebből is új ihletet meríteni! Reméljük hamarosan újra találkozunk! Üdv, Babel Budapest

A következőt megtekintő utazók: Babel Budapest ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Babel Budapest? Ossza meg benyomásait!