“Nagyon jó, excellent, szuper, csak a mosoly, a jókedv hol van?”
Babel Budapest értékelése

Babel Budapest
Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Céges karácsonyi vacsoránkat ejtettük meg itt. Könnyen megtaláltuk, kiváló az elhelyezkedés. Jó évet zártunk, volt okunk az örömre. Jó kedvünk volt. Fantasztikus étel különlegességek. Nagyon kedves kiszolgálás, Büszkék a pincérek, hogy a város egyik legjobb éttermében dolgoznak. Érezni is a büszkeséget. Talán valami félre csúszott, talán mi voltunk túl jó hangulatban. Kicsit sznob volt az egész, talán nagyobb lelkesedést vártak tőlünk. Igen, nagyszerű, több örömet és több vendégszeretetet vártam volna. Ez kellett volna az 5 pontomhoz.

Köszönet neki: Szekeroriold
Ildiko T, a Babel Budapest alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. március 5.

Kedves Szekeroriold!

Nagyon köszönjük a őszinte kommentet, építő jellegű és azon vagyunk/leszünk a jövőben is, hogy az öröm és a szeretet, ami bennünk van az érezhetőbb legyen az Önök székében. Mindemellett nagyon örülünk, hogy ételeink ennyire ízlettek és összességében egy kellemes estét töltöttek nálunk.
Várjuk vissza Önöket!

Üdvözlettel: a Babel Budapest csapata

Értékelés időpontja: 2018. február 15.

Ünnepi alkalmakra mindig a Babelt választjuk, itt egy vacsora nem csak egy étkezés hanem egy óriási élmény, egészestés program. A fogások mindegyike tartalmaz egy meglepő megoldást, a tálalásban, a textúrába vagy az ízkombinációban. Bennünket lenyűgözött a 9 fogásos menühöz tökéletesen passzoló fehér borsor, bátor és kreatív összeállítás. Szívből gratulálunk és köszönjük!

Köszönet neki: AndreaD7271
Ildiko T, a Babel Budapest alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. március 2.

Köszönjük szépen!

Értékelés időpontja: 2017. szeptember 6. mobiltelefonon

Hangulatos környezet, remek ételek és borok, figyelmes kiszolgálás. Kisebb, nagyobb baráti társaságoknak is szívesen ajánlom! ☺️

Köszönet neki: adamikzita
Ildiko T, a Babel Budapest alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. szeptember 20.

Kedves Adamikzita!

Köszönjük a kedves szavakat!

Üdv.: Babel Budapets

Értékelés időpontja: 2017. július 11.

Egy orvos társasággal ültünk be vacsorázni de sajnos nagy csalódást okozott mert jókat olvastunk a helyről. Sem a felszolgálók nem voltak kedvesek sem az étel ár érték aránya sem közelítette meg az általunk olvasottakkal.

2  Köszönet neki: szlili
Ildiko T, a Babel Budapest alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. augusztus 7.

Kedves szlili,

Köszönjük szépen, hogy vette a fáradságot és őszintén leírta véleményét az éttermünkben szerzett tapasztalatról. Hisszük, hogy minden kritika segít jobbá és jobbá válni, ezért szeretnénk kérni, hogy egy kicsit aprólékosabban fejtse ki nekünk, hogy mi az, amivel nem voltak elégedettek.
Melyik ételeket fogyasztották? Miben nyilvánult meg, hogy nem volt kedves a felszolgáló?

Köszönettel, Babel Budapest

Értékelés időpontja: 2017. április 10. mobiltelefonon

Régóta szemeztem az étteremmel, születésnapra ideális választásnak tűnt. Utólag nem ideálisnak, hanem tökéletesnek gondolom. Az árak magasabbak mint szinte minden hazai étteremben, de bár ilyen ár/érték aránnyal működne a többi 'nagy' hely. Egy igazi gasztronómiai élmény volt, a belépéstől kezdve. Kiszolgálás jó, néha picit sok a jelenlét, de mindig kedvesek. Az ételek koreográfiája is tökéletes, nemcsak az ízük. A Békás szoros kötelező desszert! Semmihez nem hasonlítható ízek, nincs túltolva, nem molekuláris idiótaság, hanem egyszerűen frenetikus ízek, hihetetlen borválasztékkal. Biztos, hogy michelin csillagos étterem lesz, ha a tulaj is akarja. Azt nem tudom, hogy ez jó lesz-e nekünk. De ma szerintem az egyik, ha nem a legjobb étterem hazánkban.

Köszönet neki: Ivan_Rozsa

A következőt megtekintő utazók: Babel Budapest ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Babel Budapest? Ossza meg benyomásait!