“Íz, élmény!”
Babel Budapest értékelése

Babel Budapest
Értékelés időpontja: 2018. április 17.

Üzleti vacsorán voltunk, egyszerüen fantasztikus íz kompoziciók.
Rendkívüli módon megkomponált ételek.
Köszönjük!

Köszönet neki: petervarhidi1213
Gábor P, a Babel Budapest alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. május 3.

Kedves petervarhidi1213

Köszönjük szépen értékelését és hogy pozitív élményét megosztotta velünk.Örülünk, hogy éttermünk elnyerte tetszését.
Hamarosan új étlappal várjuk vendégeinket és Önöket is , legyen szó üzleti vagy akár baráti összejövetelről, a Babel Budapest készen áll egy újabb gasztronómiai utazásra.

Üdvözlettel

Értékelés időpontja: 2018. március 13.

Nagyon kellemes a környezet, szívélyes a kiszolgálás, nem sok, nem tolakodó, pont elég. Olvastam valakitől a mosoly hiányát, én ezt nem tapasztaltam, pont ellenkezőleg. A sommelier nagyon jól és érthetően adja át az ismereteit, a bor választások is tökéletesek voltak. Egyszerűen imádtam minden pillanatát a vacsorának. A tálalás nagyon fantáziadús volt, kedvencem a hidrogénen a mozsárban szemünk láttán és segítségünkkel elporladó mentalevél nagy show! Az árak Costes és Onyx magasságban vannak, így a kellemes környezethez ez is hozzásegített, ugyanis jó kevesen voltak :) ez az üzemeltetőket lehet nem vigasztalja. De szerintem hamarosan változni fog, mert amint már mások is rebesgetik, lesz itt michelin csillag, mégpedig inkább előbb, mint utóbb. Éhesen nem érdemes érkezni, ugyanis a finedining nem a mennyiségről szól, itt lehet még az ezen a szinten megszokottnál is kisebbek az adagok, de az ízek hátán tökéletesen felépített menü a legmesszemenőbbekig kárpótolt. Nem vagyok egy nagy finedining kostoló, de nekem a leves azért hiányzott. De még így is 12pont a 10es skálán :))))))

Köszönet neki: binszki s
Gábor P, a Babel Budapest alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. április 14.

Kedves binszki s !

Nagyon szépen köszönjük, hogy meglátogatott minket és szánt időt az értékelésre. Segít, hogy a Babel Budapest élményt tökéletesre formáljuk és mások is megismerhessenek bennünket.
Köszönjük a pozitív és negatív észrevételeket egyaránt.
Szeretettel várjuk vissza Önt és asztaltársaságát egy újabb gasztronómiai élményre.

Üdvözlettel
Babel Budapest

Értékelés időpontja: 2018. március 5. mobiltelefonon

Januárban voltunk először a párommal itt vacsorázni, de mindenféleképp visszatérünk még!
Isteni finom volt a vacsora, főleg a csicsóka és a marhaoldalas a mellé párosított bor pedig egyszerűen lenyűgözött. Mindemellé párosult egy remek szervíz is, ahol nagyon kedves felszolgálók és sommelier volt, akik tényleg felrakták az i-re a pontot.
És külön köszönet, hogy nem felejtették el a születésnapomat. :)

Köszönet neki: mexi03
Fruzsina K, a Babel Budapest alkalmazásában álló Marketing Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. március 16.

Köszönjük szépen!

Értékelés időpontja: 2018. március 3.

Céges karácsonyi vacsoránkat ejtettük meg itt. Könnyen megtaláltuk, kiváló az elhelyezkedés. Jó évet zártunk, volt okunk az örömre. Jó kedvünk volt. Fantasztikus étel különlegességek. Nagyon kedves kiszolgálás, Büszkék a pincérek, hogy a város egyik legjobb éttermében dolgoznak. Érezni is a büszkeséget. Talán valami félre csúszott, talán mi voltunk túl jó hangulatban. Kicsit sznob volt az egész, talán nagyobb lelkesedést vártak tőlünk. Igen, nagyszerű, több örömet és több vendégszeretetet vártam volna. Ez kellett volna az 5 pontomhoz.

Köszönet neki: Szekeroriold
Ildiko T, a Babel Budapest alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. március 5.

Kedves Szekeroriold!

Nagyon köszönjük a őszinte kommentet, építő jellegű és azon vagyunk/leszünk a jövőben is, hogy az öröm és a szeretet, ami bennünk van az érezhetőbb legyen az Önök székében. Mindemellett nagyon örülünk, hogy ételeink ennyire ízlettek és összességében egy kellemes estét töltöttek nálunk.
Várjuk vissza Önöket!

Üdvözlettel: a Babel Budapest csapata

Értékelés időpontja: 2018. február 15.

Ünnepi alkalmakra mindig a Babelt választjuk, itt egy vacsora nem csak egy étkezés hanem egy óriási élmény, egészestés program. A fogások mindegyike tartalmaz egy meglepő megoldást, a tálalásban, a textúrába vagy az ízkombinációban. Bennünket lenyűgözött a 9 fogásos menühöz tökéletesen passzoló fehér borsor, bátor és kreatív összeállítás. Szívből gratulálunk és köszönjük!

Köszönet neki: AndreaD7271
Ildiko T, a Babel Budapest alkalmazásában álló Public Relations Manager válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. március 2.

Köszönjük szépen!

A következőt megtekintő utazók: Babel Budapest ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Babel Budapest? Ossza meg benyomásait!