“Letűnt korszak”
Budai Szamos Cukrászda értékelése

Budai Szamos Cukrászda
173. helyezett 215 Cukrászda közül Budapesten
Konyha: Kávéház
Értékelés időpontja: 2018. március 10.

Régi hűséges, rendszeresen Szamos termék vásárlójaként szavaztam bizalmat a helynek.
Kár volt.
Az általam rendelt marcipán tortán elfelejtették elhelyezni a "csokipasztillákat". Amit persze kifizettettek velem.
Az üzletvezető a kérdésemre, amelyet már telefonon tettem fel - amikor láttam a "kis" hiányosságot - azt a választ adta, hogy sokan nem is kérik, de elmehetek érte. Mindennemű kompenzációtól mereven elhatárolódott.
Érte mentem, mivel a tortát abban a hiszemben rendeltem meg, hogy ezek az elemek, amit külön kihangsúlyoznak az oldalukon és kifizettek velem, rajta lesznek.
Az üzletvezető és a felszolgálók rendkívűl lekezelően álltak a helyzethez. Lehet, hogy pár napja nem volt más vevő, akin ezt a magatartást gyakorolhatták volna. Mindkét alkalommal üresen kongott a hely.
A tortát másnap felvágva megdöbbenéssel tapasztaltuk, hogy a péntekre rendelt torta piskótája szombatra kemény tömb lett. Lehet, hogy a fagyasztóból került elő.
A sós sütemény jó volt.
Összesen 9500,- Ft-ot költöttem és azt gondoltam, hogy biztosra megyek.
De a név nem kötelez.
Többet nem megyek és jó szívvel senkinek sem ajánlom.

Köszönet neki: Csaladunk

Értékelés időpontja: 2018. január 21. mobiltelefonon

Ma egy szűk családi körben hangulatosan eltöntendő órára ültünk be a cukrászdába.
A fedett kerthelyiségben foglaltunk helyet.
Az étlapról kiválasztott sütemények nem voltak elérhetőek. Kérdésünkre, hogy akkor miért szerepelnek a listán, a felszolgáló hölgy szitkozódó szavakkal illette a tulajdonost, hogy nem tudja megoldani a szállítást a beszállítókkal.
A helyiség üvegborítása mögött nem volt eltakarítva a szemét és a falevél.
Kérdésemre, miszerint a télies délutánon rendelhetek-e rumos kávét vagy ír kávét, a felszolgáló azt válaszolta mosolyogva: "ez nem az a hely".
Nos valóban, miután kifelé menet hangosan elköszöntünk, viszonzatlanul, megállapítottam, hogy ez valóban nem az a hely, ahova bármikor visszatérek akár privát, akár üzleti találkozókra.
Köze nincs a híres 'Szamos érzéshez' , ajánlom helyette a közeli "Rigó Jancsi" cukrászdát, ami még olcsóbb is!

2  Köszönet neki: Dávid B
Értékelés időpontja: 2018. január 5.

Kellemes séta vagy játszótér után jó betérni egy régi meghitt cukrászdába.Belépve az ajtón érezni a fahéj,narancs,szegfűszeg és a csokoládé illatát.Finom torták,sütemények,
kávé,tea,üdítők...nehéz választani.Ajándék dobozok,marcipán állatkák,bon-bonok szép csomagolásban igazi meglepetés ajándékok.Barátságos környezet,kedves kiszolgálás,jó program a gyerekeknek.Mindennap nyitva 9 órától 19 óráig.

Köszönet neki: cserfaiv
Értékelés időpontja: 2017. október 2. mobiltelefonon

Nagyon kedves kiszolgalas parosul az elvart minoseggel. Finom sutemenyek, utolerhetetlen parfetortak.

Köszönet neki: CsabaD61
Értékelés időpontja: 2017. június 30.

Mindig nagy bajban vagyok - azután a legtöbbször persze maradok a krémesnél és a csoki mousse-nál. Pedig van még miből kóstolgatni, kezdve az Esterházy szelettől a gyümölcstortákig... S a fagyijuk is nagyon-nagyon jó!

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: GeorgGH

A következőt megtekintő utazók: Budai Szamos Cukrászda ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Budai Szamos Cukrászda? Ossza meg benyomásait!