Mai nyitvatartás: 10:00 - 22:00
H&H szoba 3 fővel

Végig érdekes, és kellően bonyolult volt a szabadulás, sokszínű szobák, különboző fejtörők... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 3 nappal ezelőtt
gremspr
Über király

Az eddigi egyik legjobb szabadulószoba amiben voltunk! Csak ajánlani tudom mindenkinek, a... olvasson tovább

Értékelés időpontja: 3 nappal ezelőtt
WickThor
Mind a(z) 1 395 értékelés megtekintése

1 395 találat
1 309
1 309
Értékelés időpontja: 2018. március 17.

Már sok helyen jártunk, sok félét láttunk. Az 1984-es szoba nagyon szórakoztató volt, jó hangulatú és izgalmas feladványok. A pálya kreatív és nem megoldhatatlan.
Ki fogjuk próbálni a többit is, mert nagyon tetszett!

Köszönet neki: Nusi K
Szilárd S, a E-Exit Escape Game alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. május 6.

Értékelés időpontja: 2018. március 17.

Nagyon jól éreztük magunkat, és kellemes fogadtatásban volt részünk. A személyzet nagyon segítőkész volt mindenben, a szobák hihetetlenül jók voltak. Nagyon összekovácsolta a csapatunkat.

Köszönet neki: amilnarzoli

Értékelés időpontja: 2018. március 17.

A szoba teljesen jól felszerelt, logikai akadályokkal színesített. 4-en voltunk és mindenki nagyon élvezte a játékot! Csak ajánlani tudom!

Köszönet neki: László F

Köszönjük! :)

Értékelés időpontja: 2018. február 25.

Nagyon tetszett a szobák berendezése, a háttèrzene. A feladatok megoldàsa tényleg csapatmunkát kívánt, nagyon ötletes és izgalmas volt. Erika nagyon kedves ès segítőkész volt.

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: pinterszandi12
Szilárd S, a E-Exit Escape Game alkalmazásában álló Tulajdonos válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 26.

Köszönjük! :)

Értékelés időpontja: 2018. február 24.

Nagyon tetszett, hogy itt valóban nem a hagyományosabb lakat-zár feladványokat kellett megoldanunk, szépen összeállított, és látványos feladványsor volt.

A program dátuma: 2018. február
Köszönet neki: Exploration674411