Észrevettük, hogy nem támogatott böngészőt használ. Előfordulhat, hogy a TripAdvisor webhely nem jelenik meg megfelelően.
A következő böngészőket támogatjuk:
A legújabb értékelések. A legalacsonyabb árak. A tökéletes hely hotelkereséshez.

“Ízléses pizzaszeletek”
5 az 5 buborékból Pizzica értékelése

Pizzica
Milyen alkalomra? Gyermekek, Gyermekbarát, Olcsó étkezdék
Étkezési lehetőségek: Ebéd, Késő éjszakai, Vacsora, Ingyenes WiFi, Ülőhely, Alkoholos italok, Elvitel
1 értékelés
“Ízléses pizzaszeletek”
5 az 5 buborékból Értékelés időpontja: 2017. február 18.

eredeti, finom, fenséges... Amikor először tértem be, már tudtam, hogy ide vissza fogok jönni, és ajánlom a barátaimnak.

• Látogatás dátuma: 2017 februárjában

Magyar nyelvűek előre
Budapest, Magyarország
2 értékelés
“Pizzicaszerelem”
5 az 5 buborékból Értékelés időpontja: 2017. február 15.

Kétségkívül a legjobb pizza Budapesten,de megmerem kockáztatni azt is, hogy a világon !
A zene mindig kiválló, nagyon barátságosak és kézségesek a kiszolgálók.
Mindig szuper a hangulat!

• Látogatás dátuma: 2017 januárjában
Köszönet neki: Stymbi
Érd, Magyarország
49 értékelés
6 étteremről szóló értékelés
common_n_restaurant_reviews_1bd8 12 pozitív szavazat
“Nagyon jó, de ettem jobbat már.”
4 az 5 buborékból Értékelés időpontja: 2017. január 30.

Színházba mentünk és véletlen tértünk be. Finom illatok csapták meg az orrunkat és jól kinéző pizza szeleteket láttunk. A kiszolgálás barátságos és gyors. Több kb. 5-6 fajta pizzaszeletből lehet választani. Az alap 350,- (sajt+paradicsom) a prémium pizzák 490,- Ft-ba kerültek. Nem lehet egy szelettel jól lakni sőt még kettővel se, de megérte az árát. A feltét ízek egyenesen fenségesek voltak és a tészta szuper finom és ropogós. Voltam már Olaszországba több helyen és ettem pizzát, de ez nem a tipikus olasz pizza tészta. Jó vékony de más. Ajánlom mindenkinek bár az ára kicsit húzós.

• Látogatás dátuma: 2017 januárjában
Köszönet neki: hktimi
Budapest, Magyarország
2 értékelés
“Semmi extra”
3 az 5 buborékból Értékelés időpontja: 2017. január 23. mobiltelefonon

A feltet egyaltalan nem volt karakteres, semmi kulonleges, 5 fajtat kostoltunk egy siku volt mind. A teszta allaga tokeletes volt.

Látogatás dátuma: 2017 januárjában
Köszönet neki: lexus85
9 értékelés
9 étteremről szóló értékelés
“Budapest legjobb pizzája!”
5 az 5 buborékból Értékelés időpontja: 2016. október 18. mobiltelefonon

Egyszer teljesen véletlen tértünk be hozzájuk, a belépéskor azonnal megcsaptak azok a finom illatok. Barátságos és gyors a kiszolgálás, általában 4-5 fajta pizzaszeletből lehet vàlasztani, és az ízek egyenesen fenségesek. Szàmunkra visszaadja az igazi olasz pizza ízét, ezért jàrunk csak ide pizzàt enni! Bàtran ajànlom mindenkinek! ☺️

Látogatás dátuma: 2016 októberében
Köszönet neki: 878l_szl_n

A következőt megtekintő utazók: Pizzica ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Pizzica? Ossza meg benyomásait!