“A legjobb szeletező”

Pizzica
Konyha: Olasz, Pizza
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai
Értékelés időpontja: 2017. március 5.

Budapesten vagy tán 3 nagyon jó pizzaszeletező, ez az egyik. A másik kettő az Igen és az a Presto. Kiváló pizzákat ettünk itt, mióta kipróbáltuk visszajárunk. Tetszik a beltér is, a pultosok is kedvesek.

Köszönet neki: Endre D

Értékelés időpontja: 2017. február 18.

eredeti, finom, fenséges... Amikor először tértem be, már tudtam, hogy ide vissza fogok jönni, és ajánlom a barátaimnak.

Köszönet neki: András K
Értékelés időpontja: 2017. február 15.

Kétségkívül a legjobb pizza Budapesten,de megmerem kockáztatni azt is, hogy a világon !
A zene mindig kiválló, nagyon barátságosak és kézségesek a kiszolgálók.
Mindig szuper a hangulat!

Köszönet neki: Stymbi
Értékelés időpontja: 2017. január 30.

Színházba mentünk és véletlen tértünk be. Finom illatok csapták meg az orrunkat és jól kinéző pizza szeleteket láttunk. A kiszolgálás barátságos és gyors. Több kb. 5-6 fajta pizzaszeletből lehet választani. Az alap 350,- (sajt+paradicsom) a prémium pizzák 490,- Ft-ba kerültek. Nem lehet egy szelettel jól lakni sőt még kettővel se, de megérte az árát. A feltét ízek egyenesen fenségesek voltak és a tészta szuper finom és ropogós. Voltam már Olaszországba több helyen és ettem pizzát, de ez nem a tipikus olasz pizza tészta. Jó vékony de más. Ajánlom mindenkinek bár az ára kicsit húzós.

Köszönet neki: Tímea H
Értékelés időpontja: 2017. január 23. mobiltelefonon

A feltet egyaltalan nem volt karakteres, semmi kulonleges, 5 fajtat kostoltunk egy siku volt mind. A teszta allaga tokeletes volt.

Köszönet neki: lexus85

A következőt megtekintő utazók: Pizzica ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Pizzica? Ossza meg benyomásait!