“AZ ÉTTEREM!”
Café Kör értékelése

Café Kör
Milyen alkalomra? Helyi konyha
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Vacsora, Ebéd, Reggeli, Foglalások
Értékelés időpontja: 2018. március 4.

Azon szerencsések közé tartozunk,akik 20 éve járunk ide. Az étel mindig kifogástalan. A személyzet nem nagyon cserélődik.Ha hosszabb ideje nem jártunk náluk,akkor is szeretetteli, személyes a fogadtatás. Szóval ismerik és számon tartják a törzsvendégeket, ami budapestiként,a sok turistákra utazó éttermek között ,nagyon nagy öröm,és megtiszteltetés. Általában zsúfolt,kicsit ételszagú -pont mint Párizsban a bisztrók-,de mi így szeretjük.Laza fesztelen, de a kiváló minőségre mindig gondosan ügyelő.

Köszönet neki: 252juditt

Értékelés időpontja: 2018. január 22.

Nagyon hangulatos hely, nagyon finom ételekkel. Pincérek nagyon-nagyon kedvesek előzékenyek. Az árak magasak. Közelben van fizetős parkoló, így könnyű parkolni.

Köszönet neki: Sörcsarnok P
Értékelés időpontja: 2018. január 13.

A barátaink szoktak elvinni minket. Ők törzsvendégek. Először kicsit tartottam az étteremtől, mert sok belvárosi vendéglátó hely drága és nem jó a konyhája. Itt bevált. Igaz, az árak nem olcsók, de ezzel aranyos a minőség és a kiszolgálás. Napi étlap is van a falra kiírva. Különlegességekkel és izgalmas ételekkel. Többször jártunk itt és mindig szívesen megyünk. Legközelebb is ....

Köszönet neki: Nyft
Értékelés időpontja: 2017. december 16. mobiltelefonon

Klasszikus éttermi hangulat, a sztrapacska nagyon ízlett, a kiszolgálás hibátlan. Jol éreztük magunkat.

Köszönet neki: Suzyg1591
Értékelés időpontja: 2017. július 13. mobiltelefonon

Kellemes hangulatú vacsorában volt részünk, hagyományos ételek, és figyelmes kiszolgálás keretében. A választék bőséges, főleg ha figyelembe vesszük a heti ajánlatot is. Az adagok sem szegényesek, nekünk minden ízlett. Még hétköznap is teltházas a vacsora, hangulatos a hely, bár igy a nyár közepén eléggé meleg volt benn. Nagyon tetszett, ajánlom mindenkinek, főleg aki hagyományosat is kedveli.

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: LillieFox

A következőt megtekintő utazók: Café Kör ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Café Kör? Ossza meg benyomásait!