“Hangulatos”

Kelet Kávézó és Galéria
Értékelés időpontja: 2018. március 3. mobiltelefonon

Isteni ételek, jó borvaszték, hatalmas ötlet a könyvespolcos rész (hozol egy könyvet és cserébe vihetsz egy másikat kölcsönbe). Szinte mindig tele van, így ajánlott asztalt foglalni.

A látogatás dátuma: 2017. május
Köszönet neki: CsillaH86

Értékelés időpontja: 2018. február 4. mobiltelefonon

Igaz, hogy csak egyszer volt alkalmam eddig ide látogatni, de csupa jót hallottam róla és én sem csalódtam. Kellemes környezet, finom kávé és frissitő limonádék..és még megannyi minden, amire nem került (még) sor..
Biztos visszatérek még, ha Budapesten járok!

Köszönet neki: KataN54
Értékelés időpontja: 2017. szeptember 15.

Bartók Béla út legjobb helye, szuper a kiszolgálás, isteniek az ételek, jó a hangulat.
Mivel sokan szeretik érdemes asztalt foglalni!

Köszönet neki: horvathbea84
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 20.

Hangulatos, és árkategóriában sem olyan drága, viszont nagyon finom a kávé. (eddig csak azt tapasztaltam)

A látogatás dátuma: 2017. július
Köszönet neki: Explorer659124
Értékelés időpontja: 2017. augusztus 12. mobiltelefonon

Hangulatos és szép volt a hely, szép lámpák és rengeteg könyv van.
Barátcságisak a pincérek.
Finom a indonéziai szendvics!
De vigyázzatok, mert mindig zsúfolt.

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: MisatoY15

A következőt megtekintő utazók: Kelet Kávézó és Galéria ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Kelet Kávézó és Galéria? Ossza meg benyomásait!