“Egy hibatlan esti kaja😍😍”

Retro Lángos - Arany János Metró állomás
28. helyezett 158 Falatozók közül Budapesten
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai
Értékelés időpontja: 2018. február 26. mobiltelefonon

Tegnap este megeheztem es gondoltam eszek egy langost a voros kollegana utolag kideritva Anna olyan kedves es aranyos + segitokesz volt velem hogy nem tudtam ellenalni a kellemes beszelgetes utan ajanlotta az Atomtamadas nevu langost es hat isteni volt mindenkinek ajanlom a helyet nekem number one

Köszönet neki: TamasKiss99

Értékelés időpontja: 2018. február 5.

Budapesten belül ez az egyik hely ahol még a rendes lángost lehet kapni amit egy jó sör mellet szokott fogyasztani az ember. Kiváló sajtos tejfölös lángos de van egy pár nagyon furcsa is :D

Köszönet neki: BotondG6
Értékelés időpontja: 2018. január 26. mobiltelefonon

Tökéletes egy esti italozás előtt és után is, főleg a speckó lángosokat érdemes végigkóstolni. Csak ajánlani tudom

Köszönet neki: 722b_lintp
Értékelés időpontja: 2017. december 21.

Gyors kiszolgálás, a lángos nagyon finom, nem tocsog az olajban/zsírban, nem spórolják le róla a feltétet.

Köszönet neki: kszilvi10
Értékelés időpontja: 2017. december 19.

Kétség kívül a város legjobb lángosa, kifejezetten tetszenek a különböző variációik! A lángos egyszerűen tökéletes, változatlan a színvonal, pedig nem egyszerű ilyen pici helyen a sütés és kiszolgálás. Télen forralt borozni is lehet. Szívem szerint felvenném a kötelezően meglátogatandó budapesti nevezetességek közé. ;)

Köszönet neki: FruzsinaF23

A következőt megtekintő utazók: Retro Lángos - Arany János Metró állomás ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Retro Lángos - Arany János Metró állomás? Ossza meg benyomásait!