“borzasztó olajos, de azt hiszem ez a lényeg”
Retró Lángos Budapest értékelése

Retró Lángos Budapest
29. helyezett 162 Falatozók közül Budapesten
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai
Környék: Terézváros
Értékelés időpontja: 2018. március 16.

Visszajáró vendégek vagyunk a barátommal. Mindig jóllakva távozunk innen. Néha folyik az olaj a lángosból, de a lángosban pont ez a jó. :D
Talán az egy kicsit zavaró, hogy borzasztó koszosak az asztalok, de egy forgalmas út, meg a számtalan galamb mellett ez érthető.

Köszönet neki: Kitti H

Értékelés időpontja: 2018. február 26. mobiltelefonon

Tegnap este megeheztem es gondoltam eszek egy langost a voros kollegana utolag kideritva Anna olyan kedves es aranyos + segitokesz volt velem hogy nem tudtam ellenalni a kellemes beszelgetes utan ajanlotta az Atomtamadas nevu langost es hat isteni volt mindenkinek ajanlom a helyet nekem number one

Köszönet neki: TamasKiss99
Értékelés időpontja: 2018. február 5.

Budapesten belül ez az egyik hely ahol még a rendes lángost lehet kapni amit egy jó sör mellet szokott fogyasztani az ember. Kiváló sajtos tejfölös lángos de van egy pár nagyon furcsa is :D

Köszönet neki: BotondG6
Értékelés időpontja: 2018. január 26. mobiltelefonon

Tökéletes egy esti italozás előtt és után is, főleg a speckó lángosokat érdemes végigkóstolni. Csak ajánlani tudom

Köszönet neki: 722b_lintp
Értékelés időpontja: 2017. december 21.

Gyors kiszolgálás, a lángos nagyon finom, nem tocsog az olajban/zsírban, nem spórolják le róla a feltétet.

Köszönet neki: kszilvi10

A következőt megtekintő utazók: Retró Lángos Budapest ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Retró Lángos Budapest? Ossza meg benyomásait!