“1023 Budapest”
Cafe Five Kávézó értékelése

Cafe Five Kávézó
Értékelés időpontja: 2017. június 18. mobiltelefonon

Annyira imádom a reggeli menüt,hogy még a gondolatától is éhes leszek.
Gyors,és a kávé is jó. Ár-érték arányban is tökéletes.

A látogatás dátuma: 2017. június
Köszönet neki: 614enik_t

Értékelés időpontja: 2017. március 11. mobiltelefonon

Ma másodszorra jártunk a Cafe Five-ban.
Ezen a környéken nőttem fel, de valahogy csak az elmúlt időszakban próbáltam csak ki a helyet.
Hát, kár....

Mind baráti borozásra (igényes palackos borok, korrekt áron és izléses borkorcsolyákkal), mind egy ebéd utáni kellemes kávézásra (sok féle, minőségi kávé, megfelelően elkészítve) tökéletesnek bizonyult.
S van egy olyan tippem, hogy az ételek is jók, többeket láttam kimondottan jó ízűen falatozni jobbnál jobban kinéző tálakat.
A belső és a külső is Igényes, látszik, hogy nem sajnálták se az időt se az energiát arra, hogy valami Jót hozzanak létre. Öröm az ilyet látni.
S nem mellesleg az exclusive belsőhöz és minőségi választékhoz képest igazán korrektek az árak.

Két apróság:
Miután megérkeztünk elég lassan ment a rendelésfelvétel (menü sem volt az asztalon így azt önkiszolgáltam, hogy haladjunk).
Illetve egyik kávéhoz sem kaptunk szalvétát.

A hely amúgy annyira rendben van, hogy ezért csillagot nem vonnék le, de érdemes talán még egy Kicsit jobban figyelni.

A látogatás dátuma: 2017. március
Köszönet neki: Dolphin G
Értékelés időpontja: 2017. február 18. mobiltelefonon

Kevés helyen ízlik a hamburger, de itt korrekt áron ettünk-ittunk. A kiszolgálás is kedves volt, csak elkélt volna még egy pincér.

A látogatás dátuma: 2017. február
Köszönet neki: Botond78
Értékelés időpontja: 2016. szeptember 5.

Nem tudnék rá kifejezetten kiemelkedőt mondani, de a kávé jó volt, a kiszolgálás kedves. A reggeli választék teljesen jó. Arra járva jó választás ide betérni.

A látogatás dátuma: 2016. április
Köszönet neki: zsolthummel
Értékelés időpontja: 2016. május 26.

A hely kialakítása, a belső design, a kínálat kielégítő, azonban a termékek nem okoznak függőséget. Jól éreztem magam , de nem fogott meg semmi amiért visszamennék. Talán a személyzet, ha a személyzet jobban eladná magát , jobban menne a hely.

A látogatás dátuma: 2016. május
Köszönet neki: magdolnanagy07

A következőt megtekintő utazók: Cafe Five Kávézó ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Cafe Five Kávézó? Ossza meg benyomásait!