“Kárpótlás”
Bank3 értékelése

Bank3
30. helyezett 178 Cukrászda közül Budapesten
Értékelés időpontja: 2016. január 10.

A párommal mentünk be valami újdonságot kipróbálni. Finom húsos palacsintát rendeltünk mindkettőnknek, az én salátámban található volt sajnos pár darab barnácska jégsaláta darab. Szóvá tettem a pincérhölgynek, aki ezután sűrű bocsánat kérések közepette távozott. Egy perc múlva vissza tért és felajánlott kárpótlásul két édespalacsintát grátisz nekünk. Azt gondolom, hogy ez egy nagyon korrekt hozzá állás. Erről kell szóljon a vendéglátás. Legközelebb ha ismét Magyarországon és Pesten járok ismét be fogok térni.

1  Köszönet neki: Ákos B

Értékelés időpontja: 2015. november 9. mobiltelefonon

Imádok ide bejönni, a pultosok rendkívül kedvesek, gyakran megyek be egyedül és várom az elviteles palacsintáim, de soha nem érzem magam egyedül:) Az árak is korrektek!

2  Köszönet neki: dalmabende
Értékelés időpontja: 2015. október 26.

Gyerekekkel mentünk közös ebédre. A palacsintázó könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel. A beltér egyedi, igényes, a mai éttermi trendeknek megfelelő, családias, de mégis modern kialakítású. Rendkívül előzékeny, figyelmes személyzet (talán a tulaj maga), ilyennel Budapesten nagyon rég nem találkoztam, nagyon jól esett.
Az ételválaszték pazar, a mennyiség nem "gasztronómiai", becsülettel jól lehet lakni :) Mindannyian sós palacsintát rendeltünk, mindenkinek nagyon ízlett. A házi limonádé is finom volt.
Baráti társaságoknak, családoknak is nyugodt szívvel ajánlom, mindenféle kártyával lehet fizetni és az árak is barátságosak, egyáltalán nem drága hely.

3  Köszönet neki: tomikaga73
Értékelés időpontja: 6 nappal ezelőtt
Google-fordítás

Köszönet neki: er_eyal
Google-fordítás

Köszönet neki: sazmeister88

A következőt megtekintő utazók: Bank3 ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bank3? Ossza meg benyomásait!