“Hideg palacsinta, szénsavas szörp”
Bank3 értékelése

Bank3
12. helyezett 204 Cukrászda közül Budapesten
Értékelés időpontja: 3 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Görög palacsintát kértem, vegetáriánus verzióban. A mennyiség tökéletes volt, ahogyan a házi paradicsomszósz is, a töltelék is friss volt, de az egész hidegen tálalva nem jött be. Időre mentünk tovább (mozi), ezért nem bonyolítottam a melegíttetéssel. Meg várni kellett viszonylag sokat, mire kijöttek megkérdezni, hogy mit is kérünk. A szörp pedig szénsavas volt, ami nem volt feltüntetve. Házi szörpnél nem számít bubira az ember lánya. De nem volt rossz, a mangósat kóstoltam.

Köszönet neki: Kata V

Egy lisztérzékenynek aki csak GM dolgokat ehet ez a palcsintázó maga a kánaán...mivel mindegyiket gluténmentes formában is elkészítik...csodálatos érzés dúskálni a sokféle édes és sós csodák között--és végre enni szabadon A "csintát"

Köszönet neki: Pollino52
Értékelés időpontja: 2018. október 3. mobiltelefonon

Ketten mentünk palacsintázni, a hortobágyit és a királyrákosat ettük, nagyon finom volt! Maxi kinget ettünk még az édes kínálatból, a legfinomabb palacsinta, amit életemben ettem! :) csak így tovább!

Köszönet neki: 940zs_fian
Értékelés időpontja: 2018. október 3.

Három hete voltam ott a barátnőmmel. Itt aztán a sós palacsintától az édesig minden megtalálható, rettentő finom volt a sós, és az édes palacsinta is! A szakácsnak egy hatalmas köszönet! Viszont amit észrevettünk, hogy a kiszolgálás, a pincér fiú sajnos nem volt túl kedves. Teljesen mosolymentesen szolgált fel, sokan voltak rajtunk kívül, lehet, hogy elege volt, fáradt volt, át tudom érezni, soha nem csinálnám ezt a munkát, mert nehéz. Viszont itt mindenképpen leírom. Nem baj, ha tudják a vendégek. Borravaló nélkül távoztunk, a kedvetlenség miatt....olyan érzésünk volt, mintha terhek lennénk, és annál jobb, minél kevesebbet szólalunk meg. Keserű szájízzel távoztunk az étteremből. Nem baj. Legközelebb biztos kedvesebbre sikerül a kiszolgálás, és akkor szivesen adunk borravalót is. Az ízletes palacsintákat köszönjük még egyszer a szakácsnak, nagyon ügyes!

Köszönet neki: WirtmannA
Értékelés időpontja: 2018. szeptember 24.

A palacsinta összes elképzelhető variációja megtalálható itt. Nagyon finom fogások, és nagyon korrekt árak.

1  Köszönet neki: Fruzsina M

A következőt megtekintő utazók: Bank3 ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bank3? Ossza meg benyomásait!