“Ha palacsinta akkor ide!”
Bank3 értékelése

Bank3
14. helyezett 203 Cukrászda közül Budapesten
Értékelés időpontja: 1 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Nagyon kedves segítőkész személyzet! A telt ház ellenére gyors kiszolgálás és nagyon finom ízek! Mindenkinek ajánlom aki akar egy jó papacsintát enni!

A látogatás dátuma: 2019. január
Köszönet neki: Junika21

Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Sokszor jártam már gyermekeimmel az étteremben.A palacsinták mindig nagyon változatosak és finomak voltak.A tálalás gyönyörű.A kiszolgálás udvarias.Visszatérünk!

A látogatás dátuma: 2018. december
Köszönet neki: Paaniko
Értékelés időpontja: 4 héttel ezelőtt mobiltelefonon

Nagyon nagy a kínálat.
Kedvesek a felszólgálók és
isteniek a palacsinták még sosem kellett csalódnom.

A látogatás dátuma: 2018. december
Köszönet neki: nagyjo
Értékelés időpontja: 2018. október 22. mobiltelefonon

Görög palacsintát kértem, vegetáriánus verzióban. A mennyiség tökéletes volt, ahogyan a házi paradicsomszósz is, a töltelék is friss volt, de az egész hidegen tálalva nem jött be. Időre mentünk tovább (mozi), ezért nem bonyolítottam a melegíttetéssel. Meg várni kellett viszonylag sokat, mire kijöttek megkérdezni, hogy mit is kérünk. A szörp pedig szénsavas volt, ami nem volt feltüntetve. Házi szörpnél nem számít bubira az ember lánya. De nem volt rossz, a mangósat kóstoltam.

A látogatás dátuma: 2018. október
Köszönet neki: Kata V
Értékelés időpontja: 2018. október 21.

Egy lisztérzékenynek aki csak GM dolgokat ehet ez a palcsintázó maga a kánaán...mivel mindegyiket gluténmentes formában is elkészítik...csodálatos érzés dúskálni a sokféle édes és sós csodák között--és végre enni szabadon A "csintát"

A látogatás dátuma: 2018. október
Köszönet neki: Pollino52

A következőt megtekintő utazók: Bank3 ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Bank3? Ossza meg benyomásait!