“Kiemelkedő étterem”

Milyen alkalomra? Különleges alkalmak, Üzleti találkozók, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Késő éjszakai, Privát étkezés, Foglalások
Környék: I. kerület/Buda
Értékelés időpontja: 2017. április 19. mobiltelefonon

A szülinapom miatt esett a választás erre az étteremre,mivel ki akartam próbálni az orosz konyhát,a vodkát meg szeretjük! Olyan minőségben kaptunk fogásokat,hogy egy hatalmas ízélménnyel távoztunk a helyről!

Köszönet neki: Klaudia P
A legutóbbi értékelések erről: Arany Kaviár Étterem
Tekintse meg a legfrissebb értékeléseket!

Értékelés időpontja: 2017. március 15.

Névnapi meglepetés-vacsorában részesültem az Arany Kaviárban. Remek volt a hangulat, a kiszolgálás és az ételek minősége is. Fantáziadús volt a tálalás és az ételek íze is autentikusan orosz. Vegetáriánus megoldásokat is találtunk úgy, hogy halas fogásokkal kötöttünk kompromisszumot. Nem csalódtunk, csak javasolni tudom az Arany Kaviárt azoknak, akik egy emlékezetes gasztro-élményre vágynak.

2  Köszönet neki: Kida90
Értékelés időpontja: 2017. január 31. mobiltelefonon

Minden évben eljövünk ide, a különleges orosz fogások miatt. A kaviárt bûn lenne kihagyni! Szuper ételek, kiváló kiszolgálás! Nekem a belsô design egy kicsit erôs, de minden más hibátlan.

Köszönet neki: kuttorkutya
Jjfoodie, a Arany Kaviár Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. március 9.

Kedves Kuttorkutya!

Köszönjük a szép szavakat és a hűségüket, mellyel minden évben megajándékoznak minket!
Reméljük, hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket!

Üdvözlettel:

Az Arany Kaviár Étterem csapata

Értékelés időpontja: 2017. január 17. mobiltelefonon

Szép környezet, elegans, sallangokgol mentes szerviz, es paratlan gasztro élmény. A Stroganoff, a kijevi és a rendkivuli kaviár kinálat felejthetetlen élménnyé tette a vacsoránkat. Köszönjük

Köszönet neki: Attila H
Jjfoodie, a Arany Kaviár Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. január 27.

Kedves Attila!

Köszönjük, hogy időt szánt rá, hogy értékeljen minket! Nagy örömmel olvastuk sorait. Reméljük, hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket!

Üdvözlettel:

Az Arany Kaviár Étterem csapata

Értékelés időpontja: 2016. december 12.

Régóta készültünk az Arany Kaviárba, míg végül el is jutottunk ide. A várakozás időszakában, a közben kapott vélemények, hírek és értékelések alapján kialakult bennünk a kép a letisztult elegenciájú luxus étteremről. Nos, ebből semmi sem lett igaz....
A helyszín maga kifejezetten roszz helyen, az utcaszinttől számítva lefelé haladva érhető e. A berendezés talán a nyolcvanas-kilencvenes évekből maradhatott itt - mára már messze nem tükröz luxust, inkább egy fajta polgári kényelmes-otthonos színvonalat. Annál nagyobb lett a kíváncsiságunk, mi is vár minket az étlapon!
Innentől talán beszéljenek a képek...
Profizmus a legfelső fokon! A vendéglától kedvessége, felkészültsége, az alapanyagok magas minősége csak a szükséges alap volt az éekező ételek élvezetéhez. Mert ez az volt: élvezet a javából! A borok - végre - kísérői és alátámasztói voltak az ételeknek, nem uralták el azokat és nem szívták el a levegőt előlük. Tökéletes ebéd volt.
Mindenkinek ajánlom. Biztos hiszem, a számlát bárki képes megfizetni. Ehhez talán némi előtakarékoskodás szükséges lehet, de egy sokáig tartó emlékkel térhetünk haza.
Mosdó rendben, számla korrekt, gyerekszék van, parkolás az utcán, tömegközlekedés remek.

Ki kell egészítenem a véleményemet - a hírek szerint időközben felújították az étterem helyiségeit, talán már azok is felveszik a versenyt a többi konkurenssel.

5  Köszönet neki: Gasztromann

A következőt megtekintő utazók: Arany Kaviár Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Arany Kaviár Étterem? Ossza meg benyomásait!