“Egy fantasztikus vacsora a barátokkal ”
Arany Kaviár Étterem értékelése

Arany Kaviár Étterem
Konyha: Nemzetközi
Milyen alkalomra? Különleges alkalmak, Üzleti találkozók, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Késő éjszakai, Reggeli, Privát étkezés, Foglalások
Környék: I. kerület/Buda
Értékelés időpontja: 2017. október 16. mobiltelefonon

Fantasztikus ételek, remek kiszolgálás jellemzi az éttermet. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki szereti a minőségi ételeket, italokat és a kiszolgálást.

Köszönet neki: Vacationer736750
Jjfoodie, a Arany Kaviár Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. november 2.

Kedves Valéria V,

Köszönjük szépen a dicsérő szavakat!
Reméljük, legközelebb is vendégül láthatjuk Önöket!

Üdvözlettel:
Az Arany Kaviár Étterem csapata

Értékelés időpontja: 2017. október 16.

Ez az a hely, ahova ünnepi alkalmakkor megyünk, mert biztosak akarunk lenni, hogy minden a legmagasabb színvonalú lesz. Maga a hely is nagyon kellemes atmoszférát sugároz, és a kerthelység is nagyon elegáns környezetet ad. A kiszolgálás gördülékeny, a személyzet nagyon kedves, udvarias, szinte családias, a sommelier kellemes italokat ajánlott a széles kínálatból.
A tulajdonos napi ajánlata alapján egy fenséges menüsort ettünk végig, különösen a halételek ízlettek, de valamennyi fogás harmonikus, kíváló alapanyagokból. A kijevi csirkemell legendásan szaftos, a desszertek pedig igazán ínycsiklandozóak voltak.
Mindenkinek szívből ajánlom ezt az éttermet, csalódásmentes.

Köszönet neki: Róbert K
Jjfoodie, a Arany Kaviár Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. február 3.

Tisztelt K.Róbert!

Köszönjük szépen ezt a remek értékelést!
Mi mind arra törekszünk hogy ezt a családias környezetet fenn tartsuk és mellette a profi kiszolgálással és remek minőségű ételekkel egy igazi gasztronómiai élmenyt nyújtsunk.
Várjuk vissza Önöket máskor is és még egyszer köszönjük a dicsérő szavakat.

Üdvözlettel:

Arany Kaviár Étterem csapata

Értékelés időpontja: 2017. október 15. mobiltelefonon

Iszonyatosan magas szintű kiszolgálás , kedves pincérek. A Tulajdonos is kifejezett képpen emberies és kedves volt...Előételnek osztrigát választottunk és nagyon jó választás volt.. Levesnek egy karalábé levest választottam ugyan én nem szeretem a karalábét de ez egy egészen más szintre emelte nálam a karalábét a lazac kaviár meg kifejezetten passzolt hozzá.. Főételnek Sztroganoff bélszín mellett döntöttem a bélszín tökéletesen volt átsütve a gomba mártás is isteni volt hozzá...Meglepetésemre miután kiválasztottam a desszertet a tulaj személyesen oda jött és egy külön desszertet(ami nincs is az étlapon) elkészítettek nekem. Mindent összevetve talán az eddigi legjobb születésnapi vacsorán volt.(legjobb volt :)

Köszönet neki: noell251

Tisztelt noell251,

Köszönjük a megtisztelő szavakat.

Örömmel tölt el bennünket hogy maradandó élményt okoztunk az ételekkel és a kiszolgálással egyaránt.

Reméljük hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket.

Tisztelettel:

Az Arany Kaviár Étterem csapata

Értékelés időpontja: 2017. július 5.

Kellemes környezet,elegáns és jó kiszolgálás,finom ételek.Különösen ajánlom a vaddisznóhússal töltött pilmenit és a kievi csirkemellet.

2  Köszönet neki: winkel1940
Értékelés időpontja: 2017. június 24.

Az Arany Kaviárt ma a top éttermek között tartják nyilván. Nehéz megítélni, hogy megérdemelten-e. Az biztos, hogy mindent megtesznek azért, hogy ennek a rangnak megfeleljenek, de talán pont ezt teszik túl görcsösen.
Előre vetítem, hogy természetesen messze átlagon felüli, gourmet vacsorában volt részünk. Természetes ugyanakkor az is, hogy ennek megfelelően értékel az ember.
Gourmet menüt rendeltük, a két lehetséges változat mindkettőjét.

Az ételek:
A tradícionális menü nagyon ízletes volt, csaknem minden elemében. A Borscs leves - bár szerintem megosztó ízvilágot képvisel - kifejezetten magas szinten készült. A fekete bárány ebből a menüsorból egyértelműen a bélszínsteak volt. Nem vagyok benne biztos, de szerintem próbált a séf gourmet alapanyagokat használni, ez esetben rendkívül intenzív mustárt, aminek az lett a vége, hogy drasztikusan elnyomott szinte minden más ízt. Ez nem volt szerencsés kombináció.
A halakból álló kóstolómenü egyik legerősebb pontja a karalábéleves volt. Remek ízeket varázsoltak ki az összetevőkből egy olyan leves kapcsán, amelyből a vendég ezt nem feltétlenül nézné ki. A tokhal mellé kínált kápiapaprika krém és gnocchi volt az, ami külön-külön finom volt ugyan, de nem adott egységet a tányéron.
A környezet
Amire semmiféle panasz nem lehet. Minden jót kihoztak a helyből,
A kiszolgálás
Na ez a nehéz pont. Görcsösen próbált minden profi és profinak tanuló felszolgáló, sommelier, főpincér egy emberként az ún. NAGY KÖNYVBEN leírtaknak megfelelni. Ennek rendszerint az a hátulütője, hogy hajlamosak megfeledkezni a legfontosabb, a vendég igényeinek rugalmas követéséről. Örök igazság - néha a kevesebb több. Talán nem kell ennyire görcsösen rámenni a Michelin csillag megszerzésére (ez volt az érzésünk), mert éppen ez fogja megakadályozni őket abban, hogy elérjék azt.
Na és a végére: igen, finom volt, szép hely, a kiszolgálás könyvből olvasottan jó, de ennek ellenére túl van árazva.
Még egyszer: a kevesebb néha több.

+1 a végére. A borkínálat. Úgy látom, divat lett a gourmet éttermekben az őshonos magyar szőlőkből készült borokat kínálni. Kétségtelen, hogy van közöttük kiemelkedő, de a véleményem szerint, azért a világ kínálatát megvizsgálva, találunk sokkal jobbakat is. Az Arany Kaviár vendégközönsége szerint kifinomultabb annál, hogy csak nagyon kevés, nemzetközileg is ismert és elismert borokat kínáljanak. 3 féle furminttal ezt az igényt nehéz lesz kielégíteni.

1  Köszönet neki: zpeller
Jjfoodie, a Arany Kaviár Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. június 30.

Kedves Peller Úr!

Köszönjük értékelését, melyet egész csapatunkkal megosztottunk! Örülünk, hogy "messze átlagon felüli" élményben volt része éttermünkben.
Szerviz csapatunk oszlopos tagjai világviszonylatban is a legjobbnak számító külföldi éttermekben szerezték tapasztalataikat. Természetesen a legfőbb célunk, hogy mindenki úgynevezett "wow" élménnyel távozzon tőlünk mind a felszolgálás, mind az ételek tekintetében. Sajnálattal halljuk, ha ezt Önöknél nem sikerült teljes mértékben elérnünk.
Borlapunk egy élő organizmus, mely folyamatosan bővül, változik a vendégek igényeihez igazodva, illetve szezonális étlapunkkal együtt megújulva, annak íz-világához párosítva.
Magyarországon elsősorban a hazai szőlőfajták a hangsúlyosak, ez valóban igaz, de úgy érezzük, mára büszkén állhatunk ki magyar bortermelőink mellett! Mindemellett borlapunkon megközelítőleg 260 tétel szerepel, melyből 120 palack a külföldi bor és champagne kínálat, a "maradék" közel 180 tétel a hazai borok széles választéka, melyből 15 tétel a Furmint.
Köszönjük, hogy időt szánt értékelésünkre!
Szeretettel várjuk Önöket vissza az igazi "wow" élményre!

Köszönettel:

A következőt megtekintő utazók: Arany Kaviár Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Arany Kaviár Étterem? Ossza meg benyomásait!