“Kaviár”

Konyha: Nemzetközi
Milyen alkalomra? Romantikus, Különleges alkalmak, Üzleti találkozók
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Késő éjszakai, Privát étkezés, Foglalások
Környék: I. kerület/Buda
Értékelés időpontja: 2017. december 3.

Ínyenc ételek, kiváló champagne-okkal, borokkal párosítva. Maximálisan elégedett voltam. A személyzet rendkívül figyelmes, felkészült és kedves.

Köszönet neki: TamasHorvath
Jjfoodie, a Arany Kaviár Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. december 15.

Kedves Horváth Tamás!

Nagy örömmel olvasta csapatunk az Ön értékelését! Sokat jelent számunkra minden visszajelzés és az ilyen pozitív szavak különösképpen feltöltik a csapatot energiával! Köszönjük, hogy külön kiemelte bor és champagne párosításunkat, sommelier-nk, Tüü Péter büszkén olvasta gondolatait! Reméljük, hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket!

az Arany Kaviár Étterem csapata

Értékelés időpontja: 2017. október 16. mobiltelefonon

Fantasztikus ételek, remek kiszolgálás jellemzi az éttermet. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki szereti a minőségi ételeket, italokat és a kiszolgálást.

Köszönet neki: Vacationer736750
Jjfoodie, a Arany Kaviár Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2017. november 2.

Kedves Valéria V,

Köszönjük szépen a dicsérő szavakat!
Reméljük, legközelebb is vendégül láthatjuk Önöket!

Az Arany Kaviár Étterem csapata

Értékelés időpontja: 2017. október 16.

Ez az a hely, ahova ünnepi alkalmakkor megyünk, mert biztosak akarunk lenni, hogy minden a legmagasabb színvonalú lesz. Maga a hely is nagyon kellemes atmoszférát sugároz, és a kerthelység is nagyon elegáns környezetet ad. A kiszolgálás gördülékeny, a személyzet nagyon kedves, udvarias, szinte családias, a sommelier kellemes italokat ajánlott a széles kínálatból.
A tulajdonos napi ajánlata alapján egy fenséges menüsort ettünk végig, különösen a halételek ízlettek, de valamennyi fogás harmonikus, kíváló alapanyagokból. A kijevi csirkemell legendásan szaftos, a desszertek pedig igazán ínycsiklandozóak voltak.
Mindenkinek szívből ajánlom ezt az éttermet, csalódásmentes.

Köszönet neki: Róbert K
Jjfoodie, a Arany Kaviár Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva ekkor: 2018. február 3.

Tisztelt K.Róbert!

Köszönjük szépen ezt a remek értékelést!
Mi mind arra törekszünk hogy ezt a családias környezetet fenn tartsuk és mellette a profi kiszolgálással és remek minőségű ételekkel egy igazi gasztronómiai élmenyt nyújtsunk.
Várjuk vissza Önöket máskor is és még egyszer köszönjük a dicsérő szavakat.

Arany Kaviár Étterem csapata

Értékelés időpontja: 2017. október 15. mobiltelefonon

Iszonyatosan magas szintű kiszolgálás , kedves pincérek. A Tulajdonos is kifejezett képpen emberies és kedves volt...Előételnek osztrigát választottunk és nagyon jó választás volt.. Levesnek egy karalábé levest választottam ugyan én nem szeretem a karalábét de ez egy egészen más szintre emelte nálam a karalábét a lazac kaviár meg kifejezetten passzolt hozzá.. Főételnek Sztroganoff bélszín mellett döntöttem a bélszín tökéletesen volt átsütve a gomba mártás is isteni volt hozzá...Meglepetésemre miután kiválasztottam a desszertet a tulaj személyesen oda jött és egy külön desszertet(ami nincs is az étlapon) elkészítettek nekem. Mindent összevetve talán az eddigi legjobb születésnapi vacsorán volt.(legjobb volt :)

Köszönet neki: noell251

Tisztelt noell251,

Köszönjük a megtisztelő szavakat.

Örömmel tölt el bennünket hogy maradandó élményt okoztunk az ételekkel és a kiszolgálással egyaránt.

Reméljük hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket.

Tisztelettel:

Az Arany Kaviár Étterem csapata

Értékelés időpontja: 2017. július 5.

Kellemes környezet,elegáns és jó kiszolgálás,finom ételek.Különösen ajánlom a vaddisznóhússal töltött pilmenit és a kievi csirkemellet.

A látogatás dátuma: 2017. július
2  Köszönet neki: winkel1940

A következőt megtekintő utazók: Arany Kaviár Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Arany Kaviár Étterem? Ossza meg benyomásait!