“Kaviár”

Konyha: Nemzetközi
Milyen alkalomra? Romantikus, Üzleti találkozók, Különleges alkalmak
Étkezési lehetőségek: Reggeli, Késő éjszakai, Privát étkezés, Foglalások
Környék: I. kerület/Buda
Értékelés időpontja: 2017. december 3.

Ínyenc ételek, kiváló champagne-okkal, borokkal párosítva. Maximálisan elégedett voltam. A személyzet rendkívül figyelmes, felkészült és kedves.

Köszönet neki: TamasHorvath
Jjfoodie, a Arany Kaviár Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. december 15.

Kedves Horváth Tamás!

Nagy örömmel olvasta csapatunk az Ön értékelését! Sokat jelent számunkra minden visszajelzés és az ilyen pozitív szavak különösképpen feltöltik a csapatot energiával! Köszönjük, hogy külön kiemelte bor és champagne párosításunkat, sommelier-nk, Tüü Péter büszkén olvasta gondolatait! Reméljük, hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket!

az Arany Kaviár Étterem csapata

Értékelés időpontja: 2017. október 16. mobiltelefonon

Fantasztikus ételek, remek kiszolgálás jellemzi az éttermet. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki szereti a minőségi ételeket, italokat és a kiszolgálást.

Köszönet neki: Vacationer736750
Jjfoodie, a Arany Kaviár Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2017. november 2.

Kedves Valéria V,

Köszönjük szépen a dicsérő szavakat!
Reméljük, legközelebb is vendégül láthatjuk Önöket!

Az Arany Kaviár Étterem csapata

Értékelés időpontja: 2017. október 16.

Ez az a hely, ahova ünnepi alkalmakkor megyünk, mert biztosak akarunk lenni, hogy minden a legmagasabb színvonalú lesz. Maga a hely is nagyon kellemes atmoszférát sugároz, és a kerthelység is nagyon elegáns környezetet ad. A kiszolgálás gördülékeny, a személyzet nagyon kedves, udvarias, szinte családias, a sommelier kellemes italokat ajánlott a széles kínálatból.
A tulajdonos napi ajánlata alapján egy fenséges menüsort ettünk végig, különösen a halételek ízlettek, de valamennyi fogás harmonikus, kíváló alapanyagokból. A kijevi csirkemell legendásan szaftos, a desszertek pedig igazán ínycsiklandozóak voltak.
Mindenkinek szívből ajánlom ezt az éttermet, csalódásmentes.

Köszönet neki: Róbert K
Jjfoodie, a Arany Kaviár Étterem alkalmazásában álló Vezető válaszolt erre az értékelésre.Megválaszolva 2018. február 3.

Tisztelt K.Róbert!

Köszönjük szépen ezt a remek értékelést!
Mi mind arra törekszünk hogy ezt a családias környezetet fenn tartsuk és mellette a profi kiszolgálással és remek minőségű ételekkel egy igazi gasztronómiai élmenyt nyújtsunk.
Várjuk vissza Önöket máskor is és még egyszer köszönjük a dicsérő szavakat.

Arany Kaviár Étterem csapata

Értékelés időpontja: 2017. október 15. mobiltelefonon

Iszonyatosan magas szintű kiszolgálás , kedves pincérek. A Tulajdonos is kifejezett képpen emberies és kedves volt...Előételnek osztrigát választottunk és nagyon jó választás volt.. Levesnek egy karalábé levest választottam ugyan én nem szeretem a karalábét de ez egy egészen más szintre emelte nálam a karalábét a lazac kaviár meg kifejezetten passzolt hozzá.. Főételnek Sztroganoff bélszín mellett döntöttem a bélszín tökéletesen volt átsütve a gomba mártás is isteni volt hozzá...Meglepetésemre miután kiválasztottam a desszertet a tulaj személyesen oda jött és egy külön desszertet(ami nincs is az étlapon) elkészítettek nekem. Mindent összevetve talán az eddigi legjobb születésnapi vacsorán volt.(legjobb volt :)

Köszönet neki: noell251

Tisztelt noell251,

Köszönjük a megtisztelő szavakat.

Örömmel tölt el bennünket hogy maradandó élményt okoztunk az ételekkel és a kiszolgálással egyaránt.

Reméljük hamarosan újra vendégül láthatjuk Önöket.

Tisztelettel:

Az Arany Kaviár Étterem csapata

Értékelés időpontja: 2017. július 5.

Kellemes környezet,elegáns és jó kiszolgálás,finom ételek.Különösen ajánlom a vaddisznóhússal töltött pilmenit és a kievi csirkemellet.

2  Köszönet neki: winkel1940

A következőt megtekintő utazók: Arany Kaviár Étterem ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Arany Kaviár Étterem? Ossza meg benyomásait!