“Különleges étterem különleges alkalomra”
Baraka értékelése

Baraka
Konyha: Kortárs
Milyen alkalomra? Bárok, Üzleti találkozók, Különleges alkalmak, Romantikus
Étkezési lehetőségek: Vacsora, Ebéd, Késő éjszakai, Foglalások
Értékelés időpontja: 2016. május 11.

Az étterem értékelései láttán mindenképpen különleges élményre számítottam. Már maga a dizájn is lenyűgöző. A 3 fogásos ebédmenüt próbáltam ki elsőként, ehhez hasonló ételeket korábban soha nem ettem. Valódi luxus ebédet kaptam megfizethető áron.

Köszönet neki: sorokpeti

Értékelés időpontja: 2016. március 1.

Különleges és érdekes tapasztalt volt. Magas minőségű étel és a valasztek Páratlan volt. Nagyon csúcsminőségű egy hangulatos hely , amely alkalmas a nyugodt beszélgetésre is!

Köszönet neki: Benn68
Értékelés időpontja: 2016. február 27. mobiltelefonon

Gyönyörű interiör, mesés ízek! Kiválóan éreztem magam! Csak ajánlani tudom!
Különösen odáig voltam a lángostésztából sütött papírvékon fűszeres ropogtatnivalótól, ami csak mintegy díszítésként hevert mindenfelé.

Köszönet neki: peterkP3999FC
Értékelés időpontja: 2016. február 23.

Elegáns étterem elegáns helyen. A degusztációs menüt választottuk borkísérettel, és ez jó választásnak bizonyult. Bár a borok 1 kivételével számunkra teljesen ismeretlen magyar pincékből származtak, a sommelier nagyon jól eltalálta az ételekhez párosítást, kiváló volt mindegyik. A sommelier amúgy nagyon kedves volt, emelte a vacsora színvonalát. Az adagok elég kicsik, különösen a ráklevesnél sajnáltuk, hogy olyan hamar elfogyott. A gruyere sajtból is jöhetett volna picit több :) 7 fogással éppen jól lehet lakni. A 7 fogásból 6 egészen kiváló volt, a főétel (szarvas hátszín) okozott némi csalódást, azon a tányéron nem igazán álltak össze az ízek. Mindent egybevetve a vacsora nagyon jó volt, ami ezért az árért el is várható.

1  Köszönet neki: András B
Értékelés időpontja: 4 nappal ezelőtt
Google-fordítás

Köszönet neki: Dan B

A következőt megtekintő utazók: Baraka ugyancsak megtekintették

Járt már itt: Baraka? Ossza meg benyomásait!